میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در28 ژانویه 2017 ساعت 3:33 ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 645 بازدید

پروژه های راه و شهرسازی بخش جویم به ارزش ۴ میلیاد تومان به بهره برداری رسید

پروژه های راه و شهرسازی بخش جویم به ارزش ۴ میلیاد تومان به بهره برداری رسید

با حضور نماینده مردم لارستان، خنج و گراش پروژه های راه و شهرسازی جویم لارستان با اعتباربالغ بر ۴۰ میلیار ریال به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی لارستان، با حضور دکتر جعفرپور نماینده مردم لارستان، خنج و گراش در مجلس شورای اسلامی به اتفاق ناصر شادمانی مدیر راهداری اداره کل راه و شهرسازی لارستان و علی پور معاونت فرمانداری ویژه لارستان به همراه دیگر مسئولان طی مراسمی پروژه های حوزه راه در بخش جویم لارستان به بهره برداری رسید.

Ne44w-Image

قهرمانی پیرسلامی رییس اداره راه و شهرسازی جویم در این باره گفت: کمربندی فرشته جان به طول دو هزار و ۸۰۰ متر و با هزینه ای بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال که از اعتبارات استانی تامین شده بود، جهت تسهیل در عبور و مرور مردم بخش جویم به بهره برداری رسید.

وی افزود: برای احداث این کمربندی با عرض ۷ متر، ۶ ابنیه پل ساخته شده  و ضخامت آسفالت آن نیز ۶ سانتی متر می باشد.

قهرمانی در ادامه از اتمام روکش آسفالت در محور جویم به دامچه گفت و اضافه کرد: روکش آسفالت ۱۵ کیلومتر از محور جویم دامچه نیز با اعتبار ۲۵ میلیارد ریالی با حضور مسئولان جهت استفاده هرچه بهتر مردم منطقه افتتاح شد.

رییس اداره راه و شهرسازی جویم همچنین تصریح کرد: اصلاح پیچ خطرناک روستای دامچه نیز با اعتبار ۴ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال و با حجم ۱۶ هزار متر مکعب خاکبرداری در حال انجام است.

این پروژه ها از جمله طرح هایی بود که دکتر جعفرپور به همراه هیئت همراه به صورت میدانی از آن بازدید کرد.

شایان ذکر است نماینده مردم از پروژه های در دست اقدام گردنه ی نارنجی، گردنه ی بریز، باند دوم تونل وحدت (بزن) در محور لار- جهرم نیز بازدید و از روند رو به جلوی آن و تلاش اداره کل راه شهرسازی لارستان در این زمینه ابراز خرسندی کرد.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان