میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در26 ژوئن 2020 ساعت 11:17 ق.ظ سرویس:شهر و شهروند یک دیدگاه 251 بازدید

پروژه های عمرانی شهرداری لار همچنان فعالند+ عکس

پروژه های عمرانی شهرداری لار همچنان فعالند+ عکس

محمدرضا قنبرنژاد شهردار لار گفت: در راستای خدمت رسانی به شهروندان با رویکرد افزایش ضریب ایمنی و مناسب سازی معابر و در راستای تسهیل در عبور و مرور شهروندان، عملیات روکش آسفالت خیابان ساحلی واقع در شهرقدیم لار با مساحت هشت هزار و ۲۵۰ متر مربع و با هزینه ای بالغ بر سه میلیارد ریال در حال اجراست.

به گزارش روابط عمومی شهرداری لار، محمدرضا قنبرنژاد افزود: قیر مصرفی این پروژه از محل توافقات شهرداری و اداره کل راه و شهرسازی لارستان تامین شده است که همکاری این اداره کل با شهرداری، قابل تقدیر است.

شهردار لار از دیگر پروژه های عمرانی در حال اجرای این شهرداری خبر داد و گفت: احداث پایانه مسافربری شهید نجفعلی مفید واقع در بلوار خلیج فارس ورودی شهر لار از سمت لطیفی، احداث پارک بانوان، اجرای آسفالت ورودی شهرک محمد رسول الله(ص)، احداث پل بر روی رودخانه وربند، احداث دیواره سیل بند رودخانه کوی گاله، ادامه موزائیک فرش پارک شهر و بهسازی و موزائیک فرش بلوار معلم از اهم این پروژه هاست.


1 نظر

 1. شهروند گفت:

  1

  0

  با سلام و تشكر از شهردار محترم لار
  برای چندمين بار عرض میشود،امیدوارم گوش شنوایی باشد
  لطفا فکری به حال اسفالت خراب بلوار دکتر دادمان حد فاصل اداره کل راه و شهرسازي تا پلیس راه قرارگاه جنوب بکنید.واقعا در وضع اسفناکی قرار دارد.
  همچنین تکمیل اسفالت بلوار پرواز حدفاصل پارک نخل تا میدان صحبت.
  خواهشا این دو مورد را در اولويت کارهای خود قرار دهد.

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان