میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۱۳ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۴:۰۲ ب.ظ سرویس:عناوین اصلی یک دیدگاه 771 بازدید

پس از سالها، عبور از گردنه «نارنجی» آسان می‌شود/ گزارش تصویری از عملیات قیرپاشی و آسفالت

پس از چند ماه وقفه، عملیات آسفالت مسیر جایگزین کلید خورد

پس از سالها، عبور از گردنه «نارنجی» آسان می‌شود

پس از چند ماه از اعلام آغاز پروژه‌ی مسیر جایگزین گردنه نارنجی، که با بازدید رییس شورای اسلامی شهرستان و کارشناس فنی اداره کل راه و شهرسازی لارستان از آن همراه بود (اینجا)، عملیات قیرپاشی و آسفالت این مسیر ۴ کیلومتری کلید خورد. البته یکی از دلایل اصلی متوقف ماندن کار در همان ماه‌های نخست، بارندگی شدید و سیل‌آسای اواخر زمستان پارسال بود که بخشی از زیرسازی‌ها را دچار خسارت کرد.

بر اساس گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی لارستان، مهندس محمدرضا باقری مدیر کل در این زمینه لارستان اظهار داشت: یکی از مشکلات اساسی گردنه صعب العبور نارنجی که در محور – جهرم واقع شده، کاهش سرعت وسایل نقلیه اعم از سبک و سنگین به ویژه در سمت سربالایی بوده که محدودیت دید را نیز به همراه دارد.

وی ادامه داد: هم اکنون با تعریف این پروژه‌ی ۴ خطه و تکمیل آن تمامی خطرات موجود، به میزان زیادی کاهش یافته و ترددها آسانتر خواهد شد.

باقری فرد افزود: ارتفاع ۴۲ متری خاکبرداری این گردنه سرعت عملکرد را به میزان زیادی برای پیمانکار کاهش داده بود و علی‌رغم تعدد زیاد ماشین آلات در این پروژه یکی از دلایل پیشرویِ کُند این پروژه، حجم خاکبرداری بیش از یک میلیون متر مکعبی می باشد.

مدیرکل راه و شهرسازی لارستان ابراز امیدواری کرد با برنامه ریزی دقیق صورت گرفته و آغاز عملیات قیرپاشی، می توانیم به زودی شاهد اتمام یکی دیگر از پروژه هایی باشیم که همواره از مطالبات به حق مردم منطقه به شمار می آید.

   عکس‌ها: روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی لارستان


1 نظر

  1. اوزی گفت:

    0

    0

    بسیار خوب. اما. اداره کل. راه وسهرسازی. فکری برای. اسفالت. باند. دوم. جاده. اوز. گراش. هم. به. نماید. مردم. منتظر. هستند

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان