میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در14 می 2015 ساعت 8:54 ق.ظ سرویس:اجتماعی بدون دیدگاه 1,646 بازدید

پشت هر سازمان موفقي، «روابط عمومي» موفق است

مديركل راه و شهرسازي در جمع مديران روابط عمومي ادارات لارستان:

پشت هر سازمان موفقي، «روابط عمومي» موفق است

اداره كل راه و شهرسازي لارستان چهارشنبه ۲۳ ارديبهشت ۹۴ ميزبان مديران روابط عمومي ادارات زير مجموعه خود و ديگر ادارات اين شهرستان بود. در اين نشست كه به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومي تشكيل شده بود مديركل راه و شهرسازي لارستان دقايقي براي حاضران سخن گفت. وي با بيان ضرورت توجه نهادها و ادارات به موضوع روابط عمومي، اين روند را درجهت تحقق اهداف سازماني و پاسخگويي به مردم بسيار مهم دانست.

IMG_5077

داريوش نصر در ادامه گفت: داشتن روابط عمومي مناسب مختص به فضاي اداري نيست و همه ما در روابط خود با خانواده و ديگر افراد نيز بايد ارتباطي موثر و مبتني بر اخلاقيات و عقلانيت داشته باشيم.

نصر سپس با اشاره به رسانه هاي نوظهور تصريح كرد: در فضاي امروز كه رسانه هاي متعدد و شبكه هاي اجتماعي بطور مرتب خبر و شايعه منتشر مي كنند نگاه ما نيز بايد به مقوله رسانه، خبر و تكنولوژي متناسب با زمان تغيير كند و توجه به اصول خبر و گزارش نويسي و رعايت مسائل فني و تخصصي اين رشته براي مسئولان روابط عمومي بسيار اهميت دارد.

مديركل راه و شهرسازي لارستان در بخش ديگري از سخنان خود گفت شك نكنيد كه پشت هر سازمان موفقي روابط عمومي موفق است و با اين مقدمه از عملكرد روابط عمومي اداره متبوع خود قدرداني كرد و تلاش ۳۵۰ پرسنل اين اداره كل را بدون زحمات بخش روابط عمومي ناتمام دانست.

داريوش نصر در پايان ضمن تشكر از اهالي رسانه منطقه لارستان كه هميشه اخبار و گزارش هاي روابط عمومي ها را منعكس مي كنند خاطرنشان كرد: ارتباط روابط عمومي ها و رسانه ها بايد دوسويه باشد و ما نيز آمادگي داريم دوره هاي تخصصي تر آموزش خبرنويسي را برگزار كنيم.

وي همچنين برگزاري بيش از ۷هزار  نفرساعت آموزش هاي مختلف در اداره كل راه و شهرسازي را افتخاري براي خود و ديگر كاركنان دانست.

پيش از سخنراني مديركل راه و شهرسازي لارستان، حاضران در اين نشست طي چهار ساعت به صورت فشرده اصول اوليه خبرنويسي را آموزش ديدند. در اين دوره حميد منشي از روزنامه نگاران باسابقه لارستاني ضمن تدريس اصول خبرنويسي به پرسش هاي حاضران پاسخ داد و در ادامه نيز نشريه داخلي «راه اميد» اداره كل راه و شهرسازي لارستان مورد نقد و بررسي قرار گرفت.

در اين مراسم همچنين از محمد اثني عشري مدير دفتر خبري لارستان كه به تازگي توانست در جشنواره كشوري هلال و رسانه  مقام برتر را كسب كند تقدير شد.

IMG_5047 IMG_5086 IMG_5049 IMG_5069 IMG_5013 IMG_5037 IMG_5105

 

براي ديدن اندازه بزرگتر تصوير زير روي آن كليك كنيد

hi-qua

 


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان