میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در25 نوامبر 2018 ساعت 6:08 ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 557 بازدید

پنجمین دوره المپیاد ورزشی درون مدرسه‌ای در «بنارویه» آغاز شد + عکس

پنجمین دوره المپیاد ورزشی درون مدرسه‌ای در «بنارویه» آغاز شد+ عکس

مراسم افتتاحیه پنجمین دوره المپیاد ورزشی درون مدرسه ای با حضور علمدار بخشدار بنارویه، روسای ادارات، اعضای شورای شهر، فرهنگیان و دانش آموزان در مدرسه فضیلت بنارویه برگزار شد.

به گزارش «امید کریمی خشنود» خبرنگار از بنارویه، بخشدار بنارویه در این مراسم ضمن تبریک فرا رسیدن میلاد با سعادت حضرت محمد مصطفی(ص)، امام جعفر صادق(ع)، هفته وحدت و هفته بسیج، در خصوص اهمیت و جایگاه ورزش در دین اسلام سخنانی بیان کرد.

نماینده عالی دولت در بخش با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در خصوص اهمیت ورزش که فرموده اند «اگر بخواهید جسم را به قدرت، به زیبایى، به توانایى، به بروز قدرتها و استعدادهاى گوناگون برسانید، باید ورزش كنید» افزود: المپیاد ورزشی درون مدرسه‌ای یکی از طرح‌های معاونت تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش است که بعد از روی کار آمدن دولت تدبیر و امید در مدارس کشور اجرا می‌شود که این امر نشان از نگاه ویژه دولت به امر ورزش است.

وی افزود: در این طرح تمامی دانش‌آموزان علاقه‌مند به تربیت بدنی و ورزش در مسابقات درون کلاسی و درون مدرسه‌ای شرکت می‌کنند. این طرح به‌عنوان یک برنامه مکمل ورزشی با هدف افزایش میزان فعالیت‌های ورزشی دانش‌آموزان و جهت ایجاد فرصتی برای مشارکت گروهی و یادگیری مهارت‌های اجتماعی اجرا می‌شود.

علمدار ضمن بر شمردن اهداف این المپیاد بیان داشت: یکی از اهداف مهم المپیاد ورزشی درون مدرسه‌ای کشف، شناسایی و پرورش استعدادهای ورزشی دانش‌آموزان است. به‌طوری که دانش‌آموزان مستعد از دل مسابقات ورزشی درون مدرسه‌ای بیرون می‌آیند و به کانون‌های ورزشی درون و برون مدرسه‌ای هدایت می‌شوند.

وی در پایان افزود: مدرسه محوری و مشارکت‌جویی اولیا‌ء و دانش آموزان در برگزاری المپیاد ورزشی دورن مدرسه‌ای یکی از ظرفیت‌هایی است که این طرح دارد و می‌تواند نقش مهمی در تربیت دانش‌آموزان داشته باشد و انشاالله با برگزاری این گونه برنامه ها شاهد رشد و توسعه ورزش در سطح ملی بویژه بخش بنارویه باشیم.

در حاشیه این مراسم دانش آموزان اقدام به اجرای حرکات و برنامه های متنوع ورزشی نمودند.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان