میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۲۲ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۵:۴۶ ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 230 بازدید

پنج طرح بهداشتی و درمانی در هفته سلامت در لارستان به بهره برداری می رسد

پنج طرح بهداشتی و درمانی در هفته سلامت در لارستان به بهره برداری می رسد

به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی لارستان، دکتر کریمی رئیس دانشکده گفت: در جریان برگزاری هفته سلامت در لارستان که از ابتدای اردیبهشت ماه آغاز می شود، ۵ طرح عمرانی در حوزه بهداشت و درمان منطقه افتتاح خواهد شد.

دکتر محمد حسین کریمی افزود: این طرح ها در بخش های مختلف بهداشتی و درمانی با اعتباری بالغ بر ۵٫۲ میلیارد ریال و در ۱۶۴۶ متر مربع زیر بنا به بهره برداری می رسند.

وی با اشاره به اینکه ساخت سه مرکز خدمات جامع سلامت روستایی که همزمان با برگزاری هفته سلامت افتتاح می شود، طی دو سال تکمیل شده است، ادامه داد: ۴۳ درصد از اعتبار ساخت سه مرکز جامع سلامت در روستاهای دهکویه، کرمستج و درز از محل کمکهای خیرین و مابقی در اعتبارات دولتی تامین شده است و ۲۵۰۰ خانوار از خدمات این مراکز استفاده خواهند کرد.

دکتر کریمی با اشاره به راه اندازی سومین پایگاه اورژانس جاده ای در یک ماه گذشته اذعان داشت: به دلیل وسعت محدوده تحت کنترل مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی لارستان، لزوم راه اندازی و تامین نیرو و تجهیزات جهت امدادرسانی به موقع و مناسب به مصدومین و بیماران اورژانسی احساس می شد که به حمدالله امروز شاهد افتتاح نوزدهمین پایگاه اورژانس جاده ای کورده شهرستان خنج در فاصله ۲۰۰ کیلومتری از مرکز و در زیر بنایی به متراژ ۹۰ متر مربع و اعتباری بالغ بر ۱/۳ میلیارد ریال در منطقه هستیم.

در پایان رئیس دانشکده علوم پزشکی لارستان بیان داشت: بخش NICU بیمارستان لار نیز که جز یکی از مهمترین درخواستهای مردمی در حوزه درمان بود هم اکنون با دارا بودن ۵ تخت مصوب در حال ارائه خدمت به مردم شریف منطقه است.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان