میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۱۶ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۴:۲۵ ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 355 بازدید

«پهلوانک»ها و نونهالان لارستان در رقابت انتخابی کشتی آزاد شرکت می‌کنند

روز جمعه ۲۰ مهر و در سالن کشتیِ مجموعه «دانشیار»

«پهلوانک»ها و نونهالان لارستان در رقابت انتخابی کشتی آزاد شرکت می‌کنند

رقابت های کشتی آزاد انتخابی سه رده سنی پهلوانک ها، خردسالان و نونهالان لارستان به منظور تشکیل تیم منتحب این شهرستان و حضور در پیکارهای لیگ استان فارس برگزار می شود.

به گزارش میلاد لارستان، در این رقابت ها از تیم های کشتی شهید مسعود جاهدی و امام حسین (ع) لار و همچنین بخش جویم این شهرستان برای شرکت در این رقابت ها دعوت شده است.

رقابت های کشتی آزاد انتخابی سه رده سنی پهلوانک ها، خردسالان و نونهالان لارستان روز جمعه بیستم مهرماه ۹۷ از ساعت ۱۰ صبح در سالن کشتی مرحوم مسلم غریب دوست واقع در مجموعه ورزشی شهید دانشیار لار انجام می شود.

این دوره از رقابت ها با مبارزه جذاب دو کشتی گیر پنج ساله آغاز خواهد شد و نفرات اول و دوم این پیکارها در ترکیب تیم منتخب لارستان به رقابت های کشتی آزاد لیگ استان فارس اعزام می شوند.

رقابت های کشتی آزاد انتخابی لارستان با حضور مسئولان اداره ورزش و جوانان لارستان و جمعی از پیشکسوتان کشتی برگزار و به نفرات برتر این دوره از پیکارها، حکم قهرمانی و مدال اهدا خواهد شد.

هیأت کشتی لارستان از عموم مردم لارستان دعوت کرده تا با حضور گرم خود در این دوره از مسابقات، آینده داران کشتی این شهرستان را مورد تشویق قرار دهند.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان