میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در20 ژانویه 2021 ساعت 5:45 ق.ظ سرویس:برگزیده ها 3 دیدگاه 286 بازدید

پوست‌اندازی مدیریتی در کارخانه سیمانِ سفیدِ لارستان

پوست‌اندازی مدیریتی در کارخانه سیمانِ سفیدِ لارستان

روز گذشته مدیر جدید کارخانه سیمان لارستان معرفی شد تا تغییراتی که از چند ماه قبل در مدیریت این شرکت شروع شده بود تکمیل شود.

به گزارش آفتاب لارستان، «اکبر عباسپور» درحالی جایگزین «سعید زهری» در این کارخانه شد که چند ماه قبل نیز «علیرضا میرسپاسی» همراه با معاونان خود پس از حدود ۱۶ سال، مدیرعاملی این شرکت را به «حسین اکبری» واگذار کرده بود.

درمورد مدیران جدید این شرکت باید گفت همگی از مدیران باتجربه سیمان کشور محسوب می شوند؛ برای نمونه همین مهندس عباسپور با حداقل ۲۵ سال سابقه حضور در این صنعت پیش از این در شرکت‌های سیمان ارومیه، تهران، گیلان و باقران با سمت‌های مهندس شیفت و مدیرکارخانه فعالیت داشته است.

گفتنی است در مراسم روز گذشته مهندس زهری رئیس سابق این کارخانه نیز به معاونت مدیرعامل شرکت منصوب شد.

اگر از شرکت سیمان لارستان می‌خواهید بدانید باید گفت این شرکت در سال ۱۳۶۹ ثبت شده و پس از انتظاری ۱۶ ساله در نیمه دوم سال ۱۳۸۵ به بهره‌برداری رسید.

بخشی از سهامداران این شرکت که به‌صورت سهامی عام تاسیس شده تعداد زیادی از مردم منطقه لارستان هستند و البته بیش از نصف سهام آن نیز متعلق به شرکت سیمان کارون است.

این کارخانه که در کیلومتر ۱۸ جاده لار-جهرم و در روستای کورده واقع شده اینک حدود ۵۰۰ تن سیمان سفید در روز تولید می‌کند که عمده محصول تولیدی آن به عراق و کشورهای عربی حوزه خلیج فارس صادر می‌شود.

این شرکت تاکنون برای نزدیک به ۲۰۰ نفر بصورت مستقیم و حدود ۱۵۰۰ نفر غیرمستقیم «شغل» ایجاد کرده است.

سهام شرکت سیمان لارستان چند سال است که در بازار بورس ایران نیز عرضه شده و اینک با نشان «سِلار» در بازار سرمایه کشور خرید و فروش می‌شود.


3 نظر

 1. مدینه صابری گفت:

  0

  0

  به نظر می آید تغییرات سریع در مدیریت و یا ریاست در ادارات و شرکتهای لارستان به تغییر تحول مقطعی در نحوه مدیریت و روند تصمیم گیری ها بینجامد؛ چنانچه ثبات مدیریتی را در افق درون سازمانی در مدت لازم و کافی داشته باشیم بهتر می توانیم ثبات اقتصادی و بهبود عملکرد در تولید و راندمان بالاتر بهره وری را داشته باشیم. و از آنجائیکه علم مدیران به طور نسبی و نه مطلق متفاوت از یکدیگر است؛ لاجرم کم و کیف تصمیمات و آئین نامه های اجرائی برای تولید و مصرف نیز متفاوت خواهد شد و چنانچه عمر یک مدیر فاقد ثبات باشد به طور یقین آسیب و شکاف اجرائی را در بستر امور اجرائی برجای خواهد نهاد و ممکن است به رکود در عمل بینجامد.پس بهتر است مدیریتی که برای یک اداره یا شرکت انتخاب می شود مطابق با اصول همان مرکز باشد و همگام با اهداف کلی مدیریتی و ریاستی باشد که زا شکافها ممانعت کند و انسجام اقتصادی و اجتماعی را در لارستان حفظ کند.

 2. ناشناس گفت:

  0

  0

  به امید افتتاح فازهای جدید کارخانه سیمان لارستان که فعلا اکثر تجهیزات در حال خاک خوردن است

 3. ناشناس گفت:

  0

  0

  بنده یکی از طرف داران آقای بروجردی بودم وحتی برگ رای را با اسم ایشون پر کردم ،آقای بروجردی که زمان انتخاب و تبلیغات انتخابات قول گاز کشی به شرکت سیمال لار رو دادین چی شد پس؟؟
  البته ایشون فرمودن بنده چه رای بیارم و چه نیارم این خدمت رو به مردم لار میکنم …
  اگه همه این قول و حرفاتون مثل این بوده باشه که خداروصدهزارمرتبه شکر که رای نیاوردین 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان