میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در29 آوریل 2015 ساعت 4:39 ق.ظ سرویس:دسته‌بندی نشده بدون دیدگاه 2,344 بازدید

پيام تبريك رئيس شوراي شهر لار به مناسبت روز شوراها

پيام تبريك رئيس شوراي شهر لار به مناسبت روز شوراها

دكتر رامين اقتداري رئيس شوراي اسلامي شهر لار به مناسبت روز شوراها پيامي منتشر كرده كه متن كامل ان در ادامه مي آيد:

بسم الله الرحمن الرحیم

« و امرهم شوری بینهم »

Besharateno1شوراها نماد مردم سالاری دینی در نظام خدمت رسانی خالصانه و بی منت بعنوان مجلسی محلی و نهادی تصمیم گیر و نظارتی هستند.

امر شورا و مشورت آنچنان از اهمیت بسزایی برخوردار است که در قرآن مجید بر این مهم تاکید شده و دین مبین اسلام بر منزلت شورا تأکید فراوان نموده است و پیامبر و ائمه معصومین نیز بر انجام امور با مشورت و شورا تاکید داشته اند. درکشور ما نیز به دلیل اهمیت شورا ومشورت درآموزه های دینی وتاریخی رویکرد شورایی دراداره جامعه از اهمیت فراوان برخوردار است.

با توجه به اینکه یکی ازمشکلات شهرها و روستاها ناهماهنگی میان ارگانها است یکی از رسالتهای مهمی که درقوانین و مقررات حاکم بر فعالیت شوراهای اسلامی به عهده آنها واگذار شده است نظارت مستمر و جدی بر مدیریت شهری، بر عملکرد شهرداری ها و نهادهای خدمت رسان به منظور انجام وظایف خود درحوزه هایی چون عمران و آبادانی، تلاش درجهت توسعه امکانات رفاهی و بهداشتی و… معطوف شده است.

اینجانب به نمایندگی از همکاران خود در شورای اسلامی شهر لار سالروز تاسیس نهاد شوراها که بدون شک نمونه عینی تعیین سرنوشت مردم توسط خویش می باشد را تبریک عرض نموده؛ و از زحمات كسانيكه در ادوار گذشته در شوراها، بويژه شوراي اسلامي شهر لار حضور داشته و يار و همراه و ناظر خوبي بر مديريت شهري بوده اند نهايت قدرداني و تشكر دارم.

امیدوارم در پرتو عنایات حق تعالی سربلند و پیروز باشید.

 رامین اقتداری/ رئیس شورای اسلامی شهر لار


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان