میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در1 می 2014 ساعت 10:00 ق.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 984 بازدید

پيام تبريك فرماندار به كارگران لارستان

پيام تبريك فرماندار لارستان به كارگران

Kargar--91روابط عمومی فرمانداری ویژه لارستان: بمناسبت فرارسیدن یازدهم اردیبهشت ماه روز جهانی کار و کارگر، علی اکبر نجیب زاده معاون استاندار وفرماندار ویژه لارستان پیام تبریکی را صادر کرد.

متن پیام به این شرح است:

بسم ا… الرحمن الرحیم

روز کار و کارگر یادآور کوشش و جوشش زنان و مردانی است که درکارخانه ها، شرکت ها، واحدهای تولیدی، کارگاه ها، صنایع و معادن، خانه ها و جای جای زمین و زمان به زندگی معنا و حرکت می بخشند و با کمترین بهره گیری، بیشترین بهره دهی و سود مندی را نثار و ایثار جامعه می کنند.

روز کارگر روز سپاس از مردان مردی است که با دستان پینه بسته خود دستاوردهای بزرگی را به میهن عزیز خود اهداء نموده ونیز یادآور زنانی شیر مرد است که شور و شوق تلاش آنان کانون گرم خانواده واجتماع را استحکام می بخشند وفرشتگان آسمان را به تحسین وتعظیم وا می دارند.

مردان و زنان کارگر

درودتان باد که شما ترنم نسیم و تکلم بهار وتلاقی شور و زندگی در گردونه هماره پوینده زمینید و دستان پرتوان و زندگی ساز شما شوق آفرین و شورانگیز، چرخ بودن و ماندن و آبادی واستقلال را به گردش درآورده و باران وار و آفتابسان روزاروز نقشی نو و طرحی تازه و شکوهی ماندگار بر صفحه هستی رقم می زند.

اینجانب روزجهانی کار و کارگر را خاضعانه به عزیزان کارگر تبریک گفته و در برابر ایثار و احسان شما گرامیان احساس مباهات می نمایم و از درگاه رب العالمین برای تک تک شما طلب شادی و روزی و بهروزی می نمایم و آرزومندم که بتوانم در خدمت این قشر تلاشگر باشم وگرهی از کارشان را صمیمانه بگشایم.

                                                                                                       علی اکبر نجیب زاده

                                                                                                     معاون استاندار وفرماندار ویژه لارستان


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان