میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در20 مارس 2015 ساعت 12:17 ب.ظ سرویس:برگزیده ها یک دیدگاه 1,795 بازدید

پيام تبريك نماينده مردم لارستان، خنج و گراش به مناسبت عيد نوروز

پيام تبريك نماينده مردم لارستان، خنج و گراش به مناسبت عيد نوروز

جمشيد جعفرپور نماينده مردم لارستان، خنج و گراش در مجلس شوراي اسلامي طي پيامي كه در سايتش منتشر كرده عيد نوروز را به مردم اين حوزه انتخابيه تبريك همچنين ايام فاطميه را تسليت گفته است. پيام وي در ادامه مي آيد:

***

DSC075871بسم الله الرحمن الرحيم
امام صادق(ع) فرمودند: شيعيان ما از جنس ما سرشته اند. با حزن اهل بيت اندوهگين مي شوند و با شادي ما شادمان مي شوند.

بهاري در راه است و سالي ديگر در آستانه تحويل، تقارن تحويل سال و روزهاي آغازين آن با ايام فاطميه (ايام حزن اهل بيت (ع)) شيعيان و اهل سنت منطقه را كه از محبين فرزندان و اهل بيت پيامبر(ص) مي باشند بر آن مي دارد كه حرمت اين ايام را نگه دارند، همانگونه كه اگر عزيزي از خانواده خود آنان درگذشته باشد، احترام او را نگه مي دارند.
سال۹۳ با همه فراز و فرودهايش به پايان رسيد و در آن با همه دشواري هايش، شاهد موفقيت هاي بزرگي براي كشور و منطقه بوديم. سال۹۴ هم كه در پيش روست اميد است سال رفع تنگناها و سرشار از بركت و موفقيت براي كشور در پرتو تبعيت از مقام معظم رهبري و در سايه مديريت جهادي و اتكاء به توانمندي داخلي باشد.
اميد است سال آينده شاهد موفقيت هاي بيش از پيش در شهرستان هاي لارستان، خنج و گراش بوده و نعمت بزرگ وحدت بين اهل سنت و شيعه را پاس داشته و با همدلي و همكاري در منطقه براي ترسيم آينده روشن، توفيق الهي بيش از گذشته نصيب مردم متدين اين ديار گردد.

سال نو را به يكايك اهالي محترم شهرستانهاي لارستان، خنج و گراش تبريك گفته و سالي سرشار از سلامتي و توفيق در امور فردي و اجتماعي براي شما آرزومندم

جمشيد جعفرپور          
نماينده مردم لارستان، خنج و گراش

 


1 نظر

  1. ناشناس گفت:

    0

    0

    تشکر از سایت خوب آفتاب بابت پوشش بیطرف اخبار مسئولین لارستان

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان