میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در4 ژانویه 2015 ساعت 11:30 ق.ظ سرویس:اجتماعی بدون دیدگاه 857 بازدید

پيام جعفرپور به مناسبت هفته وحدت: رشد و توسعه منطقه در سايه وحدت و همدلي است

پيام جعفرپور به مناسبت هفته وحدت: رشد و توسعه منطقه در سايه وحدت و همدلي است

نماينده مردم لارستان، خنج و گراش به مناسبت هفته وحدت پيامي را منتشر كرده است. اين پيام از طرف دفتر دكتر جمشيد جعفرپور در اختيار رسانه هاي حوزه انتخابيه او قرار گرفته است كه در ادامه مي آيد:

DSC07587بسم الله الرحمن الرحيم

واعتصموا بحبل الله جمیعاً ولا تفرقوا

میلاد پیامبر مکرم اسلام(ص) و تولد فرزند برومندش امام جعفر صادق(ع) و هفته وحدت، هفته همدلی برادران شیعه و سنّی مبارک باد.

هفته وحدت به عنوان نماد رویکرد جمهوری اسلامی به موضوع اتحاد مسلمانان جهان اعم از شیعه و سنّی به عنوان یک راهبرد اساسی از سوی امام راحل(ره) و سپس مقام معظم رهبری(مدظله) مطرح و مورد تأکید فراوان قرار گرفت تا این اخوّت ایمانی به مثابه سدّی باشد در برابر استثمارگران و استعمارگرانی که همواره از تفرقه در جهان اسلام و بین مسلمانان برای رسیدن به اهداف پلید خود سود برده اند.

هوشیاری علمای دین و رهبران آگاه جهان اسلام و بیداری مسلمانان نسبت به زیان های اختلاف و تفرقه می تواند عامل پیشگیری از نفوذ دشمنان در بنیان مرصوص مسلمین باشد به ویژه آنکه در سال های اخیر دشمنان استعمارگر با طراحی و تقویت گروه های تکفیری و تروریست در پی نمایش چهره ای بی رحم و خونریز از اسلام هستند و مسلمانان خود شاهدند که این قساوت ها و جنایت ها به یکسان دامن سنّی و شیعه را گرفته است.

در چنین شرایطی، هوشیاری و بیداری مسلمانان شیعه و سنّی در قبال این خطر مشترک، وظیفه ای ضروری است.

منطقه لارستان بزرگ به یمن هدایت ها و انفاس سادات شیعه و مشایخ اهل سنّت -‌که رحمت خداوند بر روان همه آن ها باد-‌‌ به عنوان یک نمونه مثال زدنی از وحدت و همدلی بین مسلمانان شیعه و سنّی در کشور مطرح می باشد و امروز همگان موظف به پاسداری از این دستاورد ارزشمند و گرانبها می باشند.

بی گمان همه عوامل رشد و توسعه منطقه، زمانی می‌تواند مؤثر و کارساز باشد که اتحاد و همدلی موجود در منطقه حفظ و تقویت شود و اینجانب به عنوان نماینده مردم شریف لارستان،‌خنج و گراش خود را موظّف می‌دانم در ادامه مسیر بزرگانِ راحلِ منطقه، با همه توان در حفظ و حراست از وحدت بین برادران و خواهران شیعه و سنّی تلاش نمایم.

مجدّداً میلاد اسوه حسنه برای بشریت حضرت محمد مصطفی(ص) و فرزند برومندش امام صادق(ع) را به عموم برادران سنّی و شیعه تبریک عرض نموده، سلامت و موفقیت همگان را در پاسداری از وحدت و همدلی در منطقه از خداوند متعال خواهانم.

 

نماینده مردم شریف لارستان،‌خنج و گراش

دکتر جمشید جعفرپور/ چهاردهم دي ماه ۹۳


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان