میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در24 سپتامبر 2014 ساعت 12:14 ب.ظ سرویس:دسته‌بندی نشده بدون دیدگاه 787 بازدید

پيام نماينده مردم لارستان، خنج و گراش به مناسبت بازگشايي مدارس و دانشگاه ها

پيام نماينده مردم لارستان، خنج و گراش به مناسبت بازگشايي مدارس و دانشگاه ها

نماينده مردم لارستان، خنج و گراش طي پيامي در وبسايت خود (اينجا) آغاز مهرماه و بازگشايي مدارس و دانشگاه ها را به دانش آموزان، دانشجويان و جامعه فرهنگي تبريك گفته است. متن كامل اين پيام در پي مي آيد:

بسم الله الرحمن الرحیم

اول مهر ماه شروع سال تحصیلی مدارس و دانشگاه ها و آغاز تکاپویی دیگر برای کسب علم و دانش است.

حرکت میلیون ها دانش آموز و دانشجو به سوی مراکز تعلیم و تربیت بسان خونی که در رگهای خیابانها جاری می شود و حضور چند صد هزار معلم و استاد، نشاط و سرزندگی تازه ای به جامعه می بخشد.

دیدار مجدد دوستان و همکلاسی ها، معلمان قدیم و همکاران جدید جنب و جوش و شور تازه ای در مدارس و مراکز علمی برپا و شکوفایی بذر معرفت رویش جوانه های آگاهی را نوید می دهد.

در شرایط امروز جهانی که دشمنان جمهوری اسلامی ایران با تأکید بر توان علمی و فناوری خود، برای به زانو در آوردن مردم مسلمان و ولایت مدار ایران، از حربه تحریم و محرومیت علمی و ممانعت از دسترسی جوانان و دانشجویان کشور به یافته های علمی روز استفاده می کنند، مطمئنا یکی از وجوه جهاد و تلاش برای حفظ کیان جمهوری اسلامی، مجاهده و تلاش علمی است که با مدیریت دانش و بهره گیری از توان نخبگان علمی امکان پذیر می باشد و به دلیل همین ضرورت و اولویت است که علم آموزی و دستیابی به آخرین پیشرفت های علمی همواره مورد تأکید رهبر فرزانه انقلاب اسلامی بوده است که حتی در شرایط دشوار تحریم، رشد چشمگیر شاخص های علم و فناوری ادامه دارد.

مسلما سنگ بنای پیشرفت های علم و فناوری در سطوح عالی از مدارس گذاشته می شود و در سایه تلاش معلمان با فضیلت در مدارس، دانش آموزانی آگاه، پر تلاش و علاقه مند به پژوهش و تحقیق و مؤمن به ارزش های مکتبی تربیت خواهند شد که امید فردای این ملت و ادامه دهنده راه دانش آموزان و دانشجویانی اند که در مسیر دفاع از آرمان ها و ارزش های انقلاب اسلامی و راه امام راحل و مقام معظم رهبری با نثار خون خود درخت استقلال این مرز و بوم را آبیاری کردند.

اول مهر ماه شروع مجدد مهربانی را به همه همکاران شریف فرهنگی خود و به دانش آموزان و دانشجویان لارستانی، خنجی و گراشی صمیمانه تبریک می گویم.  

دكتر جمشيد جعفرپور/ نماينده مردم شريف لارستان، خنج و گراش در مجلس شوراي اسلامي


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان