میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در12 اکتبر 2014 ساعت 2:10 ق.ظ سرویس:برگزیده ها یک دیدگاه 795 بازدید

پُل هاي پيش ساخته، سرعت راهسازي ما را زياد مي كند

DSC02753مديركل راه و شهرسازي لارستان:

 پُل هاي پيش ساخته، سرعت راهسازي ما را زياد مي كند

مدیر کل راه و شهر سازی لارستان از تولید و نصب پل های باکسی برای نخستین بار در لارستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل راه وشهرسازي لارستان داريوش نصر مدير كل و سلمان مهرابي رييس اداره راه وشهرسازي گراش از پروژه چهار خطه كردن محور لار – گراش بازديد و از نزديك در جريان پيشرفت فيزيكي آن قرار گرفتند.

مدير كل راه وشهرسازي لارستان با بیان اینکه احداث راه همیشه با هزینه های فراوان همراه و با مشکلات متعددی مواجه است عنوان داشت: در این بین ابنیه فنی در عملیات راهسازی از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

وی ادامه داد: از جنبه تراز مالی بعضاً تا ۳۰ درصد کل هزینه احداث راه صرف ساخت پل ها می شود. برآورد و محاسبات کارشناسی، اجرای دقیق، استفاده از مصالح مرغوب و استاندارد و نظارت مستمر در حین اجرا از شرایط و ملزومات اساسی در احداث ابنیه فنی راه می باشد.

وي اضافه كرد: در منطقه جنوب فارس عموماً تاکنون احداث پل های درجا مرسوم بوده که به دلیل زمان بر بودن، عملیات ساخت این نوع پل ها از نقاط ضعف پروژه های راهسازی محسوب گردیده وکندی پیشرفت فیزیکی کلی پروژه را باعث می شود.

نصر افزود: به همين منظور و در جهت بالا بردن سرعت عمل و كاهش هزينه پيشنهاد توليد پل هاي باكسي مطرح گردید و با تهیه قالب های مورد نیاز و بر اساس نقشه های فنی تیپ، عملیات ساخت این پل ها برای اولین بار در منطقه آغاز گردید.

مدیر کل راه و شهر سازی لارستان ادامه داد: عملیات چهار خطه كردن محور لار – گراش نخستین محل برای استفاده از این آبروهای آماده بود كه خوشبختانه مراحل نصب اين پلها در كمترين زمان ممكن به پايان رسيد و انتظار می رود با توجه به نتایج و بازخوردهای مثبت استفاده از این نوع پل ها، گرایش پیمانکاران حوزه راه به استفاده از آن گسترش یافته و شاهد تسریع در انجام عملیات پروژه های راهسازی باشیم.

 


1 نظر

  1. م .ببرم گفت:

    0

    0

    سلام چند تاش هم بیارین بیرم اگه گذرتون بیفته مهندس جون

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان