میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در3 فوریه 2017 ساعت 2:58 ب.ظ سرویس:برگزیده ها یک دیدگاه 618 بازدید

پژوهش: انقلاب اسلامی موجب برکات عظیم برای ملت ایران شد

معاون سیاسی امنیتی استانداری در روستای «فیشور» سخنرانی کرد

انقلاب اسلامی موجب نعمات و برکات عظیم برای ملت ایران شد

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس در فیشور گفت: مسئولین کشور به دنبال این هستند که رفاه مردم را فراهم کنند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه لارستان؛ مهندس هادی پژوهش در جمع مردم روستای فیشور از بخش اوز لارستان در سخنانی ضمن بیان این مطلب، انقلاب اسلامی را «موجب نعمات و برکات عظیم برای ملت ایران» دانست و اظهار داشت: ملتی که تحت فشار ظلم و استبداد ۲۵۰۰ ساله سلطنت شاهنشاهی بود، از خودش اختیاری نداشت و بواسطه سلطة بیگانگان اعتماد به نفس خود را از دست داده بود، اما با تأسی از قرآن و فرهنگ اسلامی و با تأسی از پیامبر عظیم الشأن و ائمه معصومین (ع) و با رهبری های حکیمانه حضرت امام (ره)، انقلاب اسلامی در این کشور سامان و شکل گرفت.

????????????????????????????????????

وی با بیان اینکه امام بزرگوار هدفش تثبیت دین و قرآن در کشور و عزتمندی مردم بود؛ افزود: امام با این هدف می خواست به مردم عظمت بدهد تا خود را باور کنند و احساس حقارت نکنند و احساس نکنند که برده دیگران هستند و الحمدلله اهداف امام راحل محقق شد.

پژوهش با اشاره به تحمیل جنگ ۸ ساله توسط دشمنان این کشور، تأکید کرد: استکبار  باز می خواهد چرخ این انقلاب را از حرکت باز بدارد تا انقلاب به سمت پیشرفت و توسعه حرکت نکند و کشور ساخته نشود و ما بایستی همیشه مواظب و هوشیار باشیم.

معاون سیاسی استانداری فارس افزود: هنر ما ایرانیان این بوده است که با وجود به تحریم های ظالمانه، در مقابل آمریکا، اسرائیل و استکبار جهانی محکم ایستاده ایم و توانسته ایم کشورمان را خودمان بسازیم و کارها را رو به جلو حرکت دهیم.

وی با تأکید بر اینکه امروز دشمنان ساکت ننشسته و جنگ های فرقه ای و مذهبی در منطقه راه انداخته اند؛ اظهار داشت: آنها شیعه را در مقابل اهل سنت و سنی را در مقابل شیعه قرار داده اند و به عنوان تفکر به اصطلاح برگشت به اصول اولیه اسلام، جرم و جنایت در حق انسانیت مرتکب می شوند.

پژوهش تصریح کرد: امروزه همه می بینید که چه در سوریه، یمن و عراق می گذرد، همه به نام اسلام و قرآن، بدنامی را برای اسلام ایجاد کرده اند، اما کشور ایران در مقابل این حرکت ها ایستاده و کار کرده و به فضل پروردگار این کار ادامه خواهد یافت.

معاون سیاسی استاندار فارس استقلال، آزادی و امنیت کشور و ایستادگی در مقابل ظالمان و کفار را به خاطر خون مقدس شهدا، امام بزرگوار و ولایت دانست و ادامه داد: الان آمریکاییها، غربیها و استکبار جهانی در پی آن هستند که به آنها بله بگوییم؛ شاید با بله گفتن ما همه چیز فراهم شود اما آن موقع عزت و هویت خودمان را از دست داده ایم.

وی در پایان سخنانش تأکید کرد: امروز مسئولین کشور و در رأس آن رهبر معظم انقلاب به دنبال این هستند که رفاه مردم را فراهم کنند و دولت تدبیر و امید هم با همة کمبودهایی که داشته است بحمدالله پروژه ها و طرح های کلان میلیاردی را در کشور، استان، شهرستان و روستاها به بهره برداری می رساند تا رضایت مردم فراهم شود.


1 نظر

  1. ناشناس گفت:

    0

    0

    بله درسته از جمله برکات انقلاب این بود که با حضور امام کشور آباد شد و امروز این همه پیشرفت و آبادی مرهون ایشان است

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان