میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۶:۵۳ ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 913 بازدید

پیام تبریک شورای شهرستان به مردم لارستان و منتخبان در شوراها

پیام تبریک شورای شهرستان به مردم لارستان و منتخبان در شوراها

در پی حضور پرشور مردم  کشور و شهرستان در انتخابات ۲۹ اردیبهشت، یعقوب موحدی رییس شورای اسلامی شهرستان لارستان پیام تبریکی خطاب به مردم و همه منتخبان شوراهای اسلامی شهر و روستا تبریک گفت. در این پیام آمده است:

 

در آغاز تقدیر و سپاس خود را از همه مردم آگاه، مؤمن و ولایی ایران اسلامی به‌ویژه لارستانی‌های شریف و متدین در ۸ شهر و ۶ بخش اعم از شهری، روستایی و عشایر غیور، که با شناخت وظیفه شرعی و انسانی خود و لبیک به ندای رهبر معظم انقلاب، در دو انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا حضوری پرشور را رقم زدند و پاسدار آرمان‌های امام راحل (ره) و خون شهیدان عزیز بودند، تقدیم می‌دارم.

ضمن تشکر و عرض خسته نباشید به همه نامزدهای محترم که تنور انتخابات شوراهای اسلامی را گرم کرده و خود را در معرض آرای مردم شریف لارستان قرار دادند؛ به همه منتخبان عزیز که با رأی مردم عزیز و مؤمن به عضویت شوراهای اسلامی دوره پنجم شهرها و روستاهای شهرستان لارستان شده‌اند، صمیمانه تبریک می‌گویم. امیدوارم با مدد گرفتن از نورانیت ماه خدا (رمضان المبارک) که پیش روست، و تمسک به قرآن و عترت رسول الله (ص)، در راه خدمت بی‌منت و مدبرانه به اسلام ناب محمدی، نظام مقدس جمهوری اسلامی و مردم بزرگوار و نیک‌اندیش شهرستان، و پیروی از ولایت و رهبری، موفق و مؤید و سربلند باشید و در همه کارها و برنامه‌ها تنها رضایت پروردگار و مصلحت حقیقی مردم و شهر و روستا را مد نظر قرار دهید. ان‌شاءالله

یعقوب موحدی- رییس شورای اسلامی شهرستان لارستان


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان