میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۱۱ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۲:۰۸ ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 882 بازدید

پیام تبریک به مناسبت روز «جمهوری اسلامی»

از سوی رییس شورای شهرستان صادر شد

پیام تبریک به مناسبت روز «جمهوری اسلامی»

به مناسبت فرا رسیدن دوازدهم فروردین‌ماه سالروز رأی تاریخی ملت ایران به نظام جمهوری اسلامی، موحدی رییس شورای اسلامی لارستان در پیامی، این روز بزرگ را گرامی داشته است. در این پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

«اِن ینصُرکُمُ اللهُ فلا غالبَ لکم…» (اگر شما را خدا یاری کند، کسی بر شما چیره نمی‌شود)

مردم مؤمن، ولایی و فهیم لارستان بزرگ

در طلیعه‌ی بهار طبیعت و سالی که پس از سی و هشت بهار پرافتخار مزین به عنوان «اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال» شده است، سالروز به ثمر نشستن مجاهدت‌ها و فداکاری‌های ملت سرافراز ایران اسلامی به رهبری معمار کبیر انقلاب اسلامی امام خمینی(ره) و بزرگان و شهدای گرانقدر این مرز و بوم را در یوم الله دوازدهم فروردین ماه گرامی می‌داریم؛ هرچند که ملتِ مریدِ خاندان عصمت و طهارت، در سالروز شهادت هادی امت حضرت امام علی النقی (ع)، احترام همیشگی به آن امام همام و خاندان مطهرش را پاس خواهند داشت.

دوازده فروردین روزی است که با حضور پرشور و متحدِ ملت ایران از قشرها، افکار و مذاهب گوناگون در پای صندوق‌های رأی در آغازین روزهای انقلاب شکوهمند اسلامی، روز «جمهوری اسلامی» نام گرفت تا نماد مردم‌سالاری دینی در عصرِ دوری از معنویت و اخلاق، و آشفتگی مکاتب و نظام‌های غیر الهی باشد.

اینجانب این روز عزیز و تاریخی را به شما مردم انقلابی و همیشه در صحنه لارستان اعم از شهری و روستایی و عشایر غیور منطقه تبریک می‌گویم و آرزو می‌کنم همه ضمن پاسداشت شعائر دینی، با همدلی و وحدت و به‌کارگیری رهنمودهای مقام معظم رهبری در حفظ میراث گرانبهای جمهوری اسلامی،  ثمره‌ی مجاهدت‌های امام راحلِ روشن‌بین (ره) و ایثار شهیدان سرافراز کشور و شهرستان‌مان کوشا باشیم. در پایان یاد همه‌ی روحانیون شجاع و انقلابی منطقه اعم از بزرگان شیعه و سنی، به‌ویژه مرحومان آیت الله العظمی آیت اللهی و آیت الله موسوی لاری (رضوان الله علیهما) و بزرگان و دیگر عالمان شهرستان‌مان را گرامی می‌دارم.

یعقوب موحدی/  رئیس شورای اسلامی شهرستان لارستان


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان