میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در22 فوریه 2020 ساعت 11:09 ب.ظ سرویس:برگزیده ها 13 دیدگاه 363 بازدید

پیام تبریک «جعفرپور» به منتخب مردم/ شما را به تقویت برادری و وحدت مذاهب توصیه می کنم

پیام تبریک «جعفرپور» به منتخب مردم/ شما را به تقویت برادری و وحدت مذاهب توصیه می کنم

دکتر جمشید جعفرپور نماینده مردم لارستان، خنج، گراش و اوز طی پیامی به منتخب مردم در انتخابات اخیر مجلس تبرکی گفت.

در این پیام آمده است:

***

دوم اسفند امسال نماد دیگری از مردمسالاری در جمهوری اسلامی به نمایش گذاشته شد و حضور آگاهانه و آزادانه مردم، مجلس یازدهم را رقم زد.

در حوزه انتخابیه لارستان، خنج، گراش و اوز  نیز حضور نامزدهای انتخاباتی باعث تقویت آگاهی و ایجاد فضای رقابتی در منطقه گردید و نهایتا برآیند رای مردم منجر به انتخاب آقای مهندس حسین حسین زاده گردید.

بدینوسیله ضمن تقدیر از حضور مردم در پای صندوق های رای و تشکر از بزرگوارانی که برای سومین بار به اینجانب رای دادند، این موفقیت را به مهندس حسین زاده تبریک گفته و منتخب مردم را به راهبرد تقویت برادری و وحدت مذاهب و مناطق توصیه می نمایم.

اینجانب در هر شرایطی خود را خادم مردم می دانم و بدیهی است هر جا نماینده منتخب درخواست نماید برای همکاری آمادگی دارم.

اینک که پس از گذشت ۸ سال، مردم شریف بار سنگین نمایندگی را از دوش من برداشتند خداوند متعال را سپاسگزارم و از مردم عزیز تشکر می نمایم.

از صمیم دل قدردان بزرگواری های گمنامانی هستم که در قالب گروه های مشورتی، معتمدین و یا جبهه انقلاب در طول این مدت خادم خود را همراهی کردند.

جمشید جعفرپور/ نماینده مردم شریف لارستان،خنج،گراش و اوز


13 نظر

 1. لار گفت:

  3

  0

  لطفا فقط پیگیر ۳۰ کیلومتر باش تو چند ماه لااقل بگیم بعد ۸ سال ۳۰ کیلومتر جاده دو بانده کردی

 2. ناشناس گفت:

  0

  1

  آقای جعفرپور دو دوره بس بود به خدا چرا موندی و آه و حسرت به دل ما گذاشتی

 3. از شهر قدیم. صبوری گفت:

  0

  0

  معلوم. است. که. همه. این. تبریکات. ما. لاریها. از. سر. استیصال. وچاره. نیستی. می باشد نماینده جدید با مشاوران خودشان همه این تحرکات. را تجزیه وتحلیل میکنند

 4. از خنج. کارمند گفت:

  0

  1

  امید واریم که نماینده جدید بعد. ازین نماینده هر ۴. شهرستان باشند. ودر. مجلس از هر ۴. شهرستان دفاع. ونام. ببرند. ومثل. سابق نباشد. که. اسمی. از. گراش. اوز. وخنج. به میان. اورده. نشود

 5. ملتفت از اوز گفت:

  0

  0

  خودکرده را تدبیر نیست

 6. محسن گفت:

  4

  1

  سلام جناب جعفرپور
  ریا با لباس دین می آید
  منظورتان از تقویت برادری چیست ؟
  شما انقدر خودخواه بودید که حتی از دادن وقت ملاقات به افراد از ترس مورد انتقاد واقع شدن ابا داشتید.منطقه را کرده بودید جولانگاه قدرت خود و یکه تازی همراهان غیر وقادتان.
  شما انقدر خودشیفته بودید که چند نفر ثناگو و متملق تاریخ گذشته را در دفترتان دور خود جمع کردید تا انتقادات کارشناسی نشنویداین جوانگرایی بود ؟ یادم می آید برای تضمین انتخابتان در دور دوم حتی قول عوض کردن و جایگزین کردنشان با نیروهای متبحر را دادید که پس از رای آوری به فراموشی سپردید. چون از متخصصان بالاتر از خود می ترسیدید و خوش داشتید در حلقه ی همین افراد سنتی در راس باشید
  شما انقدر خود را مظهر تمام و کمال و انقلابیگری می دانستید که خویش را محق دانستید از این انقلابیگری هم خرج کنید .بی توجه به اصول ، خودخواهانه ، در تمام انتصابات دخالت کنید .روسای ناهمسو را بی توجه به کارایی و توانمندیشان از ادارات لار بردارید و مدیران ضعیفتر، اما تابع ، را جایگزینشان کنیدکه نتیجه شد واپسگرایی ادارات و حق الناس .این انقلابیگری بود ؟
  جناب جعفرپور عزیز هشت سال نمایندگی شما هر روز بدتر از دیروز بود و از خدا می خواهم که مرا به سبب رایی که دور اول به شما دادم بر من ببخشاید و حق الناس آن نیز گردنم را نگیرد.

 7. خاک بر سرت گفت:

  0

  2

  خیلی نمک نشناسی،۸ سال پیش همین بروجردی معرفیت کرد،حالا خودت که نتونستی تو این ۸ سال کار انجام بدی ،نگذاشتی ایشونم بره مجلس؟واقعا که حسادت تو وجودت موج میزنه[…].مردمدچقدر باید تاوان تو رو بدن

 8. میلاد گفت:

  0

  1

  تبریک به س[…] و جعفرپور- وقتی میگویند هرچه میخواهد بر سر لار بیاید ولی بروجردی نباشد همه چیز مشخص است. اینها ازقبل با حسین زاده بسته بودند .حسین زاده هم متمسک جعفرپور میشود.

 9. لاری کارمند گله مند گفت:

  0

  0

  جعفر پور بیچاره مان کردی نه خودت رفتی مجلس ونه استعفا دادی که یک لاری دیگر برود خودخواهی وخود بزرگ بینی شما سبب کوچک شدن ما لاریها در منطقه شده است

 10. مرتضی گفت:

  1

  0

  جعفر پور که رییس کمیسیون فرهنکی بود کاری نکرد وای به حال بچه جوان

 11. رضا گفت:

  0

  0

  کسی که برای برگه رای خودش ارزش قایل نیست و ان مطلب مینوسد چطور برای مردم ارزش قایل است . تبریک به جعفرپور و اطرافیانش که مردم لار را بازی دادند.مرحبا

 12. ناشناس گفت:

  0

  0

  جعفرپور ۸ سال برایت کافی نبود .چه اصرای به ماندنت داشتی .مگر چه کاری انجام دادی که میخواستی تمامش کنی ؟؟چند کیلومتر از این جاده های لار جهرم .بندرعباس را دو بانده کردی ؟پست و مقام و صندلی ریاست کورت کرده بود .نفرین مردم لار تا ابد برایت می ماند.

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان