میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در13 اکتبر 2019 ساعت 6:54 ق.ظ سرویس:برگزیده ها 2 دیدگاه 337 بازدید

پیام تبریک حزب «اتحاد ملت» در لارستان در پی ارتقای «اوز»

پیام تبریک حزب «اتحاد ملت» در لارستان در پی ارتقای «اوز»

آفتاب لارستان: حزب «اتحاد ملت» در لارستان که از احزاب اصلی اصلاح طلب کشور محسوب می شود در پی ارتقای اوز به شهرستان پیام تبریکی نوشته و منتشر کرده است که در ادامه می خوانید:

***

ارتقای «اوز» به شهرستان غیر از اینکه مردم شریف و منتظر اوز را به یکی از آرزوهای دیرین و حق به تاخیر افتاده خود رساند، تجلی همراهی، همدلی و هم سرنوشتی مردم در کل منطقه لارستان بزرگ نیز بود.

این اتفاق فرخنده بی شک در سایه انسجام و پیگیری مداوم مردم اوز خصوصا رای معنادار آنها در انتخابات سال ۹۶، همراهی مردم و غالب مسئولان شهرستان و مساعدت دولت تدبیر و امید محقق شد.

خبری که به حق کام مردم کل منطقه را شیرین کرد؛ مردمی که اینک بیش از تمام خط کشی ها و مرزبندی های جغرافیایی، مذهبی و قومیتیِ کاذب همچنان به تعمیق روابط، تثبیت اتحاد و تحکیم اشتراکات متعدد خود می اندیشند.

شاخه حزب «اتحاد ملت» در لارستان بزرگ وظیفه خود می داند ضمن تقدیر از بانیان این تصمیم، صمیمانه ترین تبریکات خود را به مردم قانونمند، فرهنگ مدار و اصلاح گرای اوز و کل منطقه لارستان برگ تقدیم نماید.  

امید که شاهد پیشرفت های همه جانبه ایران اسلامی و عزیز در تمامی جنبه ها و عرصه ها باشیم.

حزب اصلاح طلب «اتحاد ملت»/ شعبه لارستان بزرگ

مطلب مرتبط:

بیانیه آغاز فعالیت حزب «اتحاد ملت» در لارستان: «ملی» می اندیشیم، «لارستانی» عمل می کنیم/ «آزادی» و «عدالت» را در عرض هم می خواهیم

مجوز فعالیت حزب اصلاح طلبِ «اتحاد ملت» در لارستان صادر شد


2 نظر

 1. 0

  0

  سلام و درود و سپاس و سرود
  به هر آنچه هست و به هر آنچه بود
  همسایگان ارجمند و یکدل و یکرنگ ،از همراهی ،همدلی و بزرگواری شما بی نهایت سپاسگزاریم .
  امیدواریم پیوند اتحاد و یگانگی ما و تمام مردم شریف منطقه محکم و پایدار و برقرار باد و همواره پیام های شادباش میان ما رد و بدل شود .
  با ادای احترام و آرزوی سرزمینی تهی از کینه و نفاق و دورنگی و سرشار از مهر و وحدت و سربلندی .

 2. 0

  0

  مردم منطقه لارستان بزرگ شامل لار گراش اوز خنج و……کلا مردمانی اصلاح طلب خیر خواه ومصلحت جو هستند با تند روی وتنگ نظری مخالف هستند این حزب اصلاح طلب چنانچه با مردم لارستان بزرگ خوب کنار بیاید وخیلی سیاسی کاری نکند وادا واطوار روشنفکر نکند میتواند موفق باشد از بابت تبریک انها به مردم شهرستان اوز هم تشکر میشود

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان