میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در25 فوریه 2020 ساعت 6:24 ق.ظ سرویس:دسته‌بندی نشده یک دیدگاه 183 بازدید

پیام تبریک «دلخوش» برای نماینده‌ منتخب

پیام تبریک «دلخوش» برای نماینده‌ منتخب

ناصر دلخوش نامزد انتخابات اخیر مجلس که در فرایند اجماع نامزدهای گراش کناره گیری حالا پس از پیروزی نامزد خروجی این اجماع یعنی «حسین حسین زاده» پیام تبریکی منتشر کرده است که در ادامه می خوانید:

***

هُوَ الّذی أَیّدَکَ بِنَصْرِهِ وَ بِالْمُؤْمِنینَ وَ أَلّفَ بَیْنَ قُلُوبِهِمْ لَوْ أَنْفَقْتَ ما فِی اْلأَرْضِ جَمیعًا ما أَلّفْتَ بَیْنَ قُلُوبِهِمْ وَ لکِنّ اللّهَ أَلّفَ بَیْنَهُمْ إِنّهُ عَزیزٌ حَکیم(.انفال / ۶۳)

او همان کسی است که تو را، با یاری خود و مؤمنان، تقویت کرد  و (خداوند) میان دل‌های آنان (مؤمنان) الفت برقرار کرد ، اگر تو همه‌ی آنچه را در زمین است خرج می‌کردی، نمی‌توانستی میان قلوبشان محبّت و الفت پدید آوری، ولی خداوند میان آنان پیوند داد، چرا که او شکست‌ناپذیر و حکیم است.

سپاس خدای را که نعمت وحدت و همدلی را نصیب این مردم ساخت تا ثمره شیرین پیروزی را بچشند و قلوبشان شاد گردد. بی تردید دوم اسفند سال ۹۸ نقطه عطفی در تاریخ شهرستان‌های لار، گراش، خنج و اوز خواهد بود. روزی که وعده الهی مبنی براتحاد و پیروزی محقق شد.

قطعا اگر یاری خداوند، همت جوانان، همدلی و حضور پرشور مردم و گذشت و فداکاری نامزدهای انتخابات نبود این پیروزی دلچسپ حاصل نمی‌شد. آنچه شیرینی این پیروزی را دو چندان می کند خدمت صادقانه به این مردم مظلوم و و تلاش برای رفع محرومیت های مردم منطقه است.

از این رو لازم می دانم بنده نیز به عنوان قطره کوچکی از دریای بیکران این مردم، ضمن تبریک صمیمانه به برادر گرامی‌ام جناب آقای دکتر حسین‌زاده، اعلام نمایم همچنان که در مرحله اجماع تلاش کردم دین خود را در این عرصه ادا کنم، در ادامه نیز بر عهدی که بسته‌ام وفادارم و همگام با ایشان به خدمت صادقانه به این مردم شریف با افتخار ادامه خواهم داد و در مساعدت به این برادر خوبم، از هیچ مساعدتی دریغ نخواهم کرد.

به امید بسط همدلی و برادری میان مردم منطقه و موفقیت هرچه بیشتر دکتر حسین زاده در انجام وظیفه سنگین نمایندگی در تراز نظام جمهوری اسلامی و شایسته این مردم ولایی و نجیب.

 ناصر دلخوش/ سوم اسفندماه ۱۳۹۸


1 نظر

 1. ناظر گفت:

  0

  0

  جناب دلخوش
  خداوند آقای حسین زاده را مقابل چه کسانی نصرت داد؟
  خوب است به تطابق مضمون آیات با واقعیتهای خارجی توجه کنیم.

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان