میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در24 فوریه 2020 ساعت 10:45 ق.ظ سرویس:دسته‌بندی نشده بدون دیدگاه 197 بازدید

پیام تبریک رئیس نظام مهندسی ساختمان لارستان به مناسبت روز مهندس

پیام تبریک رئیس نظام مهندسی ساختمان لارستان به مناسبت روز مهندس

مهندس یونس رضایی، رییس دفتر نمایندگی نظام مهندسی ساختمان لارستانبه مناسبت ۵ اسفند و روز مهندس پیام تبریکی منتشر کرده است که در ادامه می خوانید:

***

به نام آنکه تن را نور جان داد/ خرد را سوی دانایی عنان داد

پویایی جامعه مرهون تلاش‌های بی وقفه مهندسانی است که با بهره گیری از دانش فنی، چرخ های اقتصادی کشور را به حرکت در آورده و ضامن بقاء و توسعه پایدار کشور می‌باشند.

پنجم اسفند، زاد روز حکیم فرزانه و دانشمند عالیقدر ایران خواجه نصیرالدین طوسی به نام روز ملی مهندسی در جهت تجلیل از مهندسان به عنوان پیشگامان عرصه سازندگی و بازگو کننده رسالت این قشر فرهیخته در مسیر پیشرفت، توسعه و آبادانی این مرز و بوم نامگذاری گردیده است.

روز ملی مهندس بهانه‌ای است تا از زحمات بی شائبه و ارزشمند مهندسان در رشته‌های مختلف تقدیر بنماییم.

نظام مهندسی ساختمان محور توسعه و آبادانی کشور است و مهندسان با علم به این موضوع می بایست نقش خود را به درستی ایفا نمایند و افتخارات خود و سازمان نظام مهندسی را تداوم بخشند تا هم به اعتبار خود و هم سازمان مطبوع خود بیافزایند و هم شان ملت در این بین حفظ گردد.

نظام مهندسی محدود به سازمان، نهاد، ارگان و یا قوای مشخصی نبوده و در تمامی زمینه ها گسترده است. از این رو باید نقش محوری خود را ایفا نماییم. انتظار می رود مهندسان در چرخه اقتصادی و عمرانی به نحوی فعالیت نمایند که حتی دیگر فعالیت های اقتصادی به واسطه آن ها رونق یابد.

قانون محوری در امور ساخت و ساز و امور تخصصی باید جایگزین کارفرما محوری شود چرا که اگر برنامه محور و قانون محور باشیم، رشد، تعالی و توسعه همه جانبه پدیدار خواهد شد.

در پایان این بزرگداشت خجسته را خدمت کلیه مهندسین ایران زمین بویژه اعضاء محترم و پرتلاش نظام مهندسی ساختمان لارستان تبریک عرض می نمایم.

یونس رضایی/ رییس دفتر نمایندگی نظام مهندسی ساختمان لارستان

۵ اسفندماه ۱۳۹۸


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان