میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۲۵ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۶:۲۰ ب.ظ سرویس:اجتماعی بدون دیدگاه 412 بازدید

پیام تبریک رییس شورای شهرستان به آزادگان سرافراز

پیام تبریک رییس شورای شهرستان به آزادگان سرافراز

روابط عمومی شورای شهرستان: به مناسبت ۲۶ مرداد، سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی، موحدی رییس شورای اسلامی شهرستان لارستان پیام گرامی‌داشتی صادر کرده به این شرح است:

بسمه تعالی

اسرا در چنگال دژخيمان خود سرود آزادی‏‌اند و احرار جهان آنان را زمزمه می‏‌كنند./  امام خمینی (ره)

آزادگان در زمره‌ی بهترین سربازان انقلاب و آزموده‌ترین فرزندان این ملت هستند./  مقام معظم رهبری

۲۶ مردادماه روزی پرخاطره است که با اشک‌ها و لبخندها عجین شده است. ۲۷ سال پیش و  پس از خاموشی آتش فتنه و جنگ نابرابر عراق و حامیان غربی و شرقی‌اش علیه ملت و نظام نوپای ایران اسلامی، انسان‌هایی پاک و سرافراز و پیروان حقیقی شهدای کربلا، از سفر اسارت بازگشتند در حالی که سرهاشان همچون سروهای آزاد بالا بود چرا که عزتشان را هرگز نفروخته بودند. اشک و آه آزادگان قهرمان از غم فراق پیر و مرادشان خمینی کبیر (ره) بود اما دلخوش به این بودند که خاک پاک میهن اسلامی‌شان با رشادت‌ها و ایثار شهیدان و جانبازان، مستقل و آزاد و مستحکم مانده و در دنیا در برابر ستم و استکبار ایستاده است.

اینجانب بر خود فرض می‌دانم ضمن بزرگداشت یاد شهیدان گرانقدرمان و در رأس آنان سرور آزادگان میهن، مرحوم حجت الاسلام سید علی اکبر ابوترابی فرد، این روز تاریخی و خاطره‌انگیز را به همه سرافرازان ایثارگر در سراسر کشور، به‌ویژه اسرای آزاده و مقاوم شهرستان لارستان در همه بخش‌ها و شهرها تبریک عرض کنم. از درگاه پروردگار عزیز و شکست‌ناپذیر برای این عزیزان سلامتی و خرسندی، و برای همه جانبازان بزرگوار تندرستی و شفای کامل، تحت لوای مقدس جمهوری اسلامی ایران خواستارم و دعا می‌کنم همه مردم و مسئولان در قدردانی ازجان‌فشانی‌ها و ایثار آزادمردان این سرزمین موفق باشند.

یعقوب موحدی/ رئیس شورای اسلامی شهرستان لارستان

 


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان