میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در23 فوریه 2017 ساعت 9:27 ق.ظ سرویس:دسته‌بندی نشده یک دیدگاه 797 بازدید

پیام تبریک شهردار لار به مناسبت «روز ملی مهندسی»

shahrdarپیام تبریک شهردار لار به مناسبت «روز ملی مهندسی»

محمدرضا قنبرنژاد شهردار لار روز ملي مهندسي و بزرگداشت خواجه نصيرالدين طوسي را به همه مهندسان متعهد ايران اسلامي تبريك گفت.

به گزارش روابط عمومی شهرداری لار در پیام قنبرنژاد آمده است:

پنجم اسفندماه، خجسته زاد روز دانشمند بزرگ ايراني و مهندس برجسته تاريخ علم اين سرزمين، خواجه نصيرالدين طوسي، روز ملي مهندس نامگذاري شده است‌. همان شخصيتي كه بايد از وي به عنوان پايه گذار عصر نوين علم و تكنولوژي ايراني نام برد.

نگاه علمي و تخصصي به موضوعات و مسائل روزمره زندگي بشر همواره و در تمام اعصار و زمان اهميت ويژه‌اي داشته است و در اين زمينه ايرانيان در زمره پيشگامان محسوب شده و انديشه هاي ناب دانشمندان تاريخ پرافتخار ايران اسلامي، نظير خواجه نصيرالدين طوسي، فارابي، ابوريحان بيروني و ابن سينا مؤيد اين ادعا و در عصر حاضر نيز الهام بخش طرح‌هاي نو در جهان به شمار مي‌رود.

مهندسان به عنوان سرمايه تخصصي كشور، قادرند با بهره مندي از قدرت تحليل بسيار بالا، جامعه را در رسيدن به توسعه همه جانبه و پايدار ياری كنند.

روز مهندس روز تجليل از استعداد، خرد، توان و اراده منحصر به فرد ايران و ايراني، روز پاسداشت خلاقيت، ابتكار، نوآوري و ابداع در عرصه انديشه و عمل و روز گراميداشت پيشگامان پيشرفت و سازندگي در كشور است.

فرصت را مغتنم شمرده، ضمن تقدير و تشكر از زحمات تلاش گران عرصه مهندسي كشور، اين روز پرافتخار را به همه مهندسان متعهد ايران اسلامي به ويژه خانواده بزرگ نظام مهندسي لارستان تبريك گفته، توفيقات روزافزون اين قشر پرتوان را در كمك به توسعه و پيشرفت كشور از درگاه خداوند متعال خواستارم.


1 نظر

  1. کاوشگر گفت:

    0

    0

    ممنون جناب شهردار

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان