میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۴:۵۱ ب.ظ سرویس:اجتماعی 4 دیدگاه 706 بازدید

پیام تبریک شورای شهرستان به مناسبت روز «کار و کارگر»

پیام تبریک شورای اسلامی شهرستان به مناسبت روز «کار و کارگر»

به مناسبت اول ماه می، روز جهانی کار و کارگر، موحدی رییس شورای اسلامی شهرستان لارستان در پیامی، این روز و هفته بزرگداشت را به قشر پرتلاش کارگر و نیز کارفرمایان در نقاط مختلف لارستان تبریک گفته و به آنان خداقوت گفته است. در پیام موحدی، که یک نسخه از آن برای اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز ارسال شده، آمده است:

  بسمه تعالی

* کارگران از ارزشمندترین طبقه ها و سودمندترین  گروه ها در جامعه هستند./  امام خمینی  (ره)

* بار اصلی تولید روی دوش شما کارگرهاست./  مقام معظم رهبری

    بی‌شک هر جامعه‌ای با کار و تلاش مستمر، هدفمند و خالصانه می‌تواند به قله‌های پیشرفت دست یابد، و اگر، بزرگان و کارگزاران آن کشور برای کار و کارگر ارزش ویژه قائل شوند، پیشرفت و سعادت مردم آن ماندگار و پابرجا خواهد بود.

البته فراتر از همه مکاتب و ادیان دنیا، اسلام ارزش کار و کارگر را در درجه بالایی قرار داده و با جهت‌دهی الهی به آن، نسبت به رفع نیازهای اصلی مردم با کار و تلاش صحیح در جامعه، اهمیت ویژه‌ای قائل شده است. در کشور عزیز اسلامی‌مان مادامی که کار حرفه‌ای و هدفمند با رنگ و بوی الهی و مخلصانه ارج نهاده شود، استقلال، پیشرفت و آبادانی همه‌جانبه‌ی کشور و مردم تضمین شده است. اقتصاد مقاومتی با مؤلفه‌های اصلی‌اش یعنی تولید و اشتغال پایدار هم از همین رهگذر است که می‌تواند محقق شود.

هفته و روز «کار و کارگر» فرصت ویژه‌ای است که در آن عموم مردم و مسئولان کشور و شهرستان باید ضمن تأسی به پیامبر عزیزمان که کارگران را تکریم می‌کرد، اقدامات خود را بازبینی نموده و توجهی بیش از پیش به فضای کسب و کار در جامعه داشته باشند؛ فضایی که در آن کارگر و کارفرما بتوانند در امنیت و آرامش فکری و معیشتی، حاصل کار خود را به مردم و اقتصاد ملی عرضه کنند.

اینجانب ضمن درود به روان پاک شهدای کارگر، این هفته را صمیمانه خدمت همه کارگران پرتلاش و خستگی‌ناپذیر و کارفرمایان محترم در حرفه‌های گوناگون و نقاط مختلف شهرستان لارستان و همچنین لارستانی های مقیم کشورهای حاشیه خلیج فارس که با فعالیت و تلاش خود افتخاری برای این دیار و میهن عزیزمان هستند، تبریک گفته و به آنان خداقوت جانانه می‌گویم. امیدوارم این عزیزان زحمت‌کش، در پناه خداوند و توجهات حضرت ولی عصر (عج) سالم و سربلند باشند.

یعقوب موحدی / رییس شورای اسلامی شهرستان لارستان


4 نظر

 1. ناشناس گفت:

  0

  0

  هر چی می خوای تبریک بگو دیگه این بار کسی بات رای نمیده دفعه قبل هم گول خوردن

 2. ناشناس گفت:

  0

  0

  بسه.چفدر پیام میدین.واقعا که…

 3. یه لاری گفت:

  0

  0

  تشکر از آقای موحدی

 4. ناشناس گفت:

  0

  0

  یعقوب خدا حافظ دیگه تبریکات تمام

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان