میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در7 آگوست 2019 ساعت 9:17 ق.ظ سرویس:اجتماعی, برگزیده ها 3 دیدگاه 459 بازدید

پیام تبریک شورای شهرستان لارستان به‌مناسبت روز «خبرنگار»

پیام تبریک شورای شهرستان لارستان به‌مناسبت روز «خبرنگار»

در آستانه هفدهم مرداد، روز «خبرنگار»، شورای اسلامی شهرستان لارستان در پیامی این روز را به خبرنگاران، عکاسان و مدیران سایت‌های خبری لارستان تبریک گفته و تأکید کرده است: خبرنگار واقعی درثبت اخبار و حوادث، تنها خشنودی پروردگار و رضایت و منفعت مردم را در نظر دارد.

به گزارش روابط عمومی شورای شهرستان، متن پیام به این شرح است:

 

    در دنیای پر تلاطم و پر شتاب کنونی، که عصر «ارتباطات» نام گرفته، آن کس موفق‌تر است که خود را بیشتر همراه این جریان می‌کند، اما با چشمانی باز و اندیشه‌ای آزاد و مستقل، مراقب رخدادهای ریز و درشت جهان و میهن خویش است. «خبرنگار» یکی از سرآمدان جامعه است که با داشتن این ویژگی‌ها، شرایط جامعه را به‌خوبی درک می‌کند و «انصاف» را با چاشنی «اخلاق حرفه‌ای» می‌آمیزد و بر سر سفره‌ی «آگاهی» و «دانایی» می‌نشانَد.

در این سرزمین نیز که آموزه‌های ناب دین و ارزش‌های الهی و ملی به تقویت اخلاق انسانی مدد می‌رساند، خبرنگار واقعی وظیفه‌ی خویش را سنگین‌تر می‌داند و صداقت، شهامت، ادب و امانت را جزء جدانشدنیِ رفتار خود می‌شمارد؛ او قلمی را که در دست دارد و خداوند به آن سوگند خورده است، هرگز آلوده به دروغ، بی‌انصافی و تملق نمی‌کند و در ثبت حوادث و اخبار پیرامونش تنها خشنودی پروردگار و رضایت و منفعت مردم، هم‌میهنان و همشهریانش از همه اقشار و اصناف را مدنظر می‌گیرد.

همزمان با سالگرد شهادت خبرنگار فرهیخته و جهادگرِ «خبرگزاری جمهوری اسلامی» شهید محمود صارمی، روز «خبرنگار» را گرامی می‌داریم و ضمن درود به روان پاک همه شهیدان عرصه خبر و رسانه به‌ویژه شهید عبدالرحیم فتوت خبرنگار لارستانیِ عضو خانواده‌ی صداوسیما؛ به تمامی خبرنگاران، نویسندگان، عکاسان و مدیران پرتلاش نشریات و سایت‌های خبری کشور، به‌ویژه لارستان بزرگ تبریک و خداقوت می‌گوییم.

                                       شورای اسلامی شهرستان لارستان (دوره پنجم)


3 نظر

 1. مدینه صابری گفت:

  0

  0

  فک کنم با همفکری هم این پیام رو اعلام کردن

 2. مدینه صابری گفت:

  0

  0

  فک کنم با همفکری هم این پیام رو اعلام کردن

  چون همیشه اسم و سمت رئیس شورای اسلامی شهرستان لارستان پایین پیامها بود ولی این پیام خالی از اسم و سمت رئیس شورا جنای مقیمی است

 3. مدینه صابری گفت:

  0

  0

  فک کنم با همفکری هم این پیام رو اعلام کردن

  چون همیشه اسم و سمت رئیس شورای اسلامی شهرستان لارستان پایین پیامها بود ولی این پیام خالی از اسم و سمت رئیس شورا جناب مقیمی است

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان