میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در10 فوریه 2017 ساعت 1:42 ب.ظ سرویس:برگزیده ها یک دیدگاه 1,443 بازدید

پیام تبریک فرماندار در پی قهرمانی هندبال بانوان لارستان در لیگ برتر

r44پیام تبریک فرماندار در پی قهرمانی هندبال بانوان لارستان در لیگ برتر

در پی قهرمانی تیم هندبال بانوان شهید چمران لارستان در مسابقات لیگ برتر هندبال بانوان کشور، جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان در پیامی ، قهرمانی این تیم را به مدیر عامل، کادر فنی، بازیکنان و مردم مومن و شریف منطقه لارستان بزرگ تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه لارستان؛ دراین پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

افتخارآفريني و کسب مقام قهرماني غرور آفرین تیم هندبال بانوان شهید چمران لارستان در مسابقات لیگ برتر هندبال بانوان کشور که معنا بخش همت و تلاش جوانان غيور شهرمان مي‌باشد، موجب خوشحالي و مسرت اینجانب گرديد.

لارستان بزرگ که همچون نگين درخشاني در جنوب کشور مي درخشد، مطمئنا امروز از بابت این پیروزی و قهرمانی خوشحال است و نشاط و اميد به آينده اي درخشان درچهره مردم این سرزمین هويداست.

حلاوت رشادت و افتخار آفريني دختران هندبالیست شهید چمران، كام هموطنان عزيز و مردم فهيم و ورزش دوست استان فارس و بخصوص لارستان بزرگ را در ماه پرخير و بركت بهمن شیرین نمود.

بي شك اين مهم، جز در سايه توجهات حضرت باريتعالي، برنامه ريزي و مديريت توانمند ورزش لارستان و بویژه زحمات و تلاش هاي  شبانه روزی جناب آقای حاج مسعود راستی لاری مدیر عامل محترم این باشگاه، كادر فني، ورزشكاران، بازیکنان و خانواده هاي گرانقدر اين عزيزان ميسور نگرديد.

مایه مباهات و مسرت است که به عنوان یکی از علاقه مندان توسعه ورزش شهرستان، کسب مقام قهرمانی تیم هندبال بانوان شهید چمران لارستان در مسابقات لیگ برتر هندبال بانوان کشور و راهیابی این تیم پر افتخار به بازی های آسیایی را که در کمال شایستگی برای آن باشگاه موفق حاصل شد، به مدیر عامل،سرپرست، سرمربی، مربیان، کادر فنی، بازیکنان و بخصوص مردم شریف خطه پهناور لارستان که یکی از مهدهای ورزش میهن‌مان می‌باشد، تبریک عرض  نمایم.

امیدوارم کسب این موفقیت در سی و هشتمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی مقدمه‌ای برای پیروزی‌های دیگر و شادمانی‌های مستمر برای مردم عزیز منطقه لارستان کهن باشد.

جلیل حسنی/ معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان


1 نظر

  1. بازیکن گفت:

    0

    0

    ممنون

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان