میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در13 فوریه 2017 ساعت 12:59 ق.ظ سرویس:برگزیده ها 3 دیدگاه 934 بازدید

پیام تبریک فرماندار سابق لارستان در پی قهرمانی تیم هندبال بانوان چمران لار در لیگ برتر

farmandar1پیام تبریک فرماندار سابق لارستان در پی قهرمانی تیم هندبال بانوان چمران لار در لیگ برتر

علی اکبر نجیب زاده فرماندار شهرستان مرودشت و فرماندار سابق لارستان با صدور پیامی قهرمانی تیم هندبال بانوان شهید چمران لارستان را در مسابقات لیگ برتر هندبال بانوان کشور تبریک گفت.

در این پیام آمده است:

***

خبر مسرت بخش کسب عنوان نخست مسابقات هندبال بانوان لیگ برتر، توسط هندبالیست های  بانوان شهید چمران لارستان، احساس شادی و غرور را به دل بنده و لارستانیهای عزیز هدیه کرد.

 بی شک، قهرمانی تیم هندبال بانوان شهید چمران لارستان در مسابقات لیگ برتر، پویایی، سرزندگی و نشاط جوانان این دیار را ثابت کرد و نشان داد که مردم لارستان بزرگ نه تنها در صحنه های سیاسی و اجتماعی که در عرصه های ورزشی نیز سرآمد بوده و می توانند در مسابقات کشوری و جهانی افتخار آفرین باشند.

ایستادن در سکوی قهرمانی لیگ برتر هندبال بانوان کشور و راهیابی به بازیهای آسیایی نشان از زحمات بدون شایبه و تلاش مستمر جناب آقای حاج مسعود راستی لاری مدیر عامل محترم باشگاه، مربیان، کاردر فنی، تماشاگران خونگرم و بخصوص دختران غیرتمند تیم هندبال بانوان شهید چمران لارستان است.

 بی تردید این افتخار بزرگ که با ماه‌ها تلاش و ممارست و تمرین شبانه روزی بازیکنان، مربیان، کادر فنی و دست اندرکاران این تیم بوجود آمده، توانست موجی از غرور و شادی را برای مردم به ارمغان آورد و برگ زرین دیگری بر افتخارات این خطه بیفزاید.

اینجانب صمیمانه بار دیگر ضمن سرافرازی و خرسندی، قهرمانی تیم هندبال بانوان شهید چمران لارستان را در مسابقات هندبال بانوان لیگ برتر کشور و راهیابی به مسابقات آسیایی را به مدیر عامل، مربیان، بازیکنان، ورزشکاران، جامعه ورزشی، و تمامی همشهریان عزیزم تبریک می‌گویم.

امیدوارم درخشش و ارتقاء روزافزون جوانان، نوجوانان و مردم همیشه سرافراز لارستان را در تمامی عرصه ها روز به روز شاهد باشیم و با همدلی و وحدت شهرستانی آباد و پرآوازه بسازیم.

ارادتمند مردم شریف لارستان بزرگ/ علی اکبر نجیب زاده


3 نظر

 1. ناشناس گفت:

  0

  0

  هر جا هستید خدا شما را حفظ کند جناب نجیدزاده مشکل خیلی از مخالفان شما اصلاح طلب بودن شما نبود بلکه اینجا خیلی ها تاب دیدن همشهری خود را ندارند

 2. ورزش دوست گفت:

  0

  0

  آقای نجیب زاده لطفا از این پیامها ندید تا دوباره خاطرات تلخ حضورتون در لار به عنوان فرماندار برامون زنده نشه.
  شما کمترین حمایت از ورزش کردید پس لطفا از این ژستهای سیاسی مدل روشنفکری نگیرید.

  • ناشناس گفت:

   0

   0

   شما فقط با مسئولین بومی خودتون مشکل دارید و بس تجربه نشون داده که فقط شما با همشهری خودتون سازگار نیستید

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان