میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۲۲ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۴ ب.ظ سرویس:دسته‌بندی نشده بدون دیدگاه 503 بازدید

پیام تبریک فرماندار لارستان به مناسبت میلاد حضرت علی (ع)

پیام تبریک فرماندار لارستان به مناسبت میلاد حضرت علی (ع)

معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان در پیامی، فرا رسیدن ولادت با سعادت حضرت امام علی (ع) و روز پدر را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه لارستان، متن پیام جلیل حسنی به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

در سیزدهمین روز از ماه مبارک رجب، مولودی در خانه کعبه قدم بر جهان هستی گذاشت که برهان دین بر خلق بود. شجاع ترین یاور مظلومان که تاریخ بشریت را با حماسه و رشادت‌های بی‌ نظیر خود در عرصه‌های عبودیت و انسانیت متحول ساخت.

به درستی که حضرت علی (ع) یاور راستین و همیشگی پیامبر گرامی اسلام (ص)، در ترویج و گسترش دین مبین اسلام و ارزش های الهی و توحیدی آن، تلاش بسیار و نقش بسزایی داشته و عدالت بزرگترین شاخص بزرگ مردی است که در مسند قضاوت هیچگاه از آن عدول نکرد و همواره پیروان خود را به این امر الهی فرا خواند.

حضرت علی(ع) با پرورش نیکوترین فرزندان در مکتب آزادگی و انسانیت نیز برای پدران جهان برترین نمونه و الگو است. از این رو، فرخنده زاد روز یگانه مولود کعبه، شایسته ترین روز برای گرامیداشت مقام پدر است. پدرانی که  می کوشند فرزندان این مرز و بوم را  به شایستگی پرورش دهند و با حق و حقیقت آشنا کنند. زندگی سراسر برکت حضرت علی (ع) الگویی تمام عیار برای هر انسان روشن ضمیر است و منش ایشان راهنمایی نامحصور در زمان برای سعادت دنیوی و اخروی پیروانشان است.

اینجانب فرا رسیدن سالروز طلوع خورشید زندگی اولین اختر تابناک آسمان امـامت و ولایت حضرت امیرالمؤمنین علی (ع) مظهر علم، عدالت، سخاوت و شجاعت و همچنین روز پدر را به همه مسلمانان به ویژه مردم شریف منطقه لارستان بزرگ تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم.

با تبریک مجدد این عید فرخنده و گرامیداشت روز پدر از آستان حضرت احدیت، برای تمامی مردان و پدران عزیز، سلامتی، عزت و سربلندی و سعادت دنیوی و اخروی مسئلت می نمایم.

جلیل حسنی/معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان