میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۵ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۸:۵۸ ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 472 بازدید

پیام تبریک فرماندار لارستان به مناسبت عید سعید فطر

پیام تبریک فرماندار لارستان به مناسبت عید سعید فطر

معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان در پیامی، فرا رسیدن عید سعید فطر را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه لارستان،متن پیام جلیل حسنی به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

اللّهُمَّ اَهْلَ الْکِبْرِیاَّءِ وَالْعَظَمَةِ…

سپاس خداوندگاري را كه برما منت نهاد تا بارديگر برخوان رحمتش حضور يافته و توفيق شركت در ضيافت حضرتش را به دست آوريم. اينك كه پس از يك ماه خوشه برچيدن و توشه انباشته ساختن از فضل و كرم دادار بي همتا گام در فصل تازه اي از حيات خويش مي گذاريم ، آرزومندم كه ميهماني خدا براي فرد فرد شما مردم مومن و موحد ،فرصتي ناب براي خودسازي و بلندپروازي تا سپهر بندگي حضرتش را فراهم آورده باشد.

عید فطر روز تولد دوباره انسان و فصل تازه شکفتن ایمان در روح و جانهای پاک و بیدار است. روزی است که انسان به فطرت پاک خود باز می گردد و به شکرانه این نعمت بزرگ و بی کران به ستایش باریتعالی پرداخته و زنگار گناه را از آینه روشن قلب و جان می زداید.

 عید فطر به راستی که روز عزیز و خجسته ای است، روزی که خداوند آن را از میان دیگر روزها برگزیده است و به بندگان ناچیزش اجازه داده تا در این روز نزد حضرت او گرد آیند و بر خوان کرم او بنشینند و ادب و بندگی به جای آرند و در کل عید فطر روز تولد دوباره انسان و فصل تازه شکفتن ایمان در روح و جان های پاک و بیدار است.

اینجانب فرارسیدن عید سعید فطر، عید شکرگزاری توفیق عبادت و پیروزی نفس در جهاد اکبر را به همه مسلمین جهان، بخصوص هموطنان عزیز و مردم شریف و مومن منطقه لارستان بزرگ تبریک ،تهنیت و شادباش عرض نموده، امیدوارم طاعات و عبادات همه بندگان مخلص خدا مورد قبول درگاه احدیت قرارگرفته باشد و برکات تهذیب نفس و لحظات سرشار از مهربانی و معنویت در تمام ایام سال همراه ما باشد.

از خداوند متعال،سلامتی، رستگاری، عزت و کرامت  شما  مردم عزیزرا مسئلت می نمایم.

جلیل حسنی/ معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان