میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در3 ژوئن 2014 ساعت 5:37 ق.ظ سرویس:دسته‌بندی نشده بدون دیدگاه 1,408 بازدید

پیام تبریک فرماندار لارستان به مناسبت روز جانباز

پیام تبریک فرماندار لارستان به مناسبت روز جانباز

Farmandare-larestan_0026روابط عمومی فرمانداری ویژه لارستان: به مناسبت فرارسیدن چهارم شعبان المعظم، ولادت باسعادت علمدار دشت کربلا حضرت ابالفضل العباس(ع) و روز جانباز، علی اکبر نجیب زاده معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان پیام تبریکی را صادر کرد.

متن پیام به این شرح است:

بسم ا… الرحمن الرحیم

عشق، منشأ قدرت آنانی است که از مرگ نمی ترسند و از نیستیِ مادّیِ  وجود خود هرگز بیمی به دل راه نمی دهند. آنان که جان در راه عشق به خدا باخته اند، از همه قدرتمندترند. جانبازی، خود، شرط عشق است و برای سوختن باید مصداق پروانه بود، شهدا و جانبازان در همه راه باهم شریکند. هردو را عشق و نور، پروانه سان از خود بی خود می کند تا آن جا که دل از جان شیرین برمی کنند و آماده قربانی شدن در راه خدا می شوند و این، بالاترین مرتبه ای است که روح انسان به آن دست می یابد. «شهید اهل قلم مرتضی آوینی»

یادگاران پرچم‏های برافراشته و نخل‏های سوخته، جانبازان سرافراز:

هشت سال دفاع مقدس، دوران آزمایشی بزرگ و الهی بود و خوشا به حال آنانکه  با نثار جان و مال خویش در این آزمون سربلند و پیروز شدند و  افتخار دنیا و سربلندی آخرت را کسب نمودند و در این میان شما جانبازان سرافراز آن حماسه دینی و ملی و به تعبیر پیر و مرادمان حضرت امام خمینی(ره) شهیدان زنده انقلاب؛ این نشان افتخار و موهبت آسمانی و ملکوتی  را تا لقاء محبوب چون مهر بر پیشانی خواهید داشت.

اینجانب به سهم خویش ضمن تبریک فرخنده زاد روز مبارک حضرت ابوالفضل العباس (ع)، علمدار دشت کربلا و  بزرگ جانباز راه خدا، ایثار و از جان گذشتگی تان را ارج نهاده با امید به اینکه مهر وجودتان همواره در سایه الطاف بیکران ایزدی تابنده و باگامهایی  راسخ و استوار در خط سرخ شهادت رهرو یاران شهیدتان باشید.

علی اکبر نجیب زاده/ معاون استاندار وفرماندارویژه لارستان


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان