میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در22 سپتامبر 2014 ساعت 10:42 ق.ظ سرویس:دسته‌بندی نشده بدون دیدگاه 754 بازدید

پیام تبریک فرماندار لارستان به مناسب فرا رسیدن هفته دفاع مقدس

پیام تبریک فرماندار لارستان به مناسب فرا رسیدن هفته دفاع مقدس

معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان در پیامی، فرا رسیدن هفته دفاع مقدس را تبریک گفت. به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه لارستان، متن پیام علی اکبر نجیب زاده به این شرح است.

***

بسم اله الرحمن الرحيم

۳۱  شهریور ماه بازتاب خاطرات آغاز هشت سال دفاع مقدس است. روزهایی که ذره ذره خاک میهن اسلامی مان، سربلندی ملتی را شهادت می دهد که سرافرازانه در مقابل دنیای کفر و استکبار، مقاوم تر از کوه ایستادگی نموده و بر بلندای قله ی افتخار، بیرق آزادگی را به اهتزاز درآوردند.

 سرزمین های مقدسی همچون شلمچه، دوکوهه، هویزه، طلائیه و… زادگاه بزرگ مردانی است که تاریخ به وجودشان مباهات دارد. رزمندگان جان برکفی که با فرمانبرداری از روح خدا آن ابرمرد آسمانی و فرماندهی کل قوا فصل بلندی از انسانیت و کرامت والایش را بنیان نهاده و در هشت سال دفاع مقدس، اوج هنرنمایی های فوق بشری را به نمایش گذاشتند.

درود بر همه دلاور مردان به ویژه بسیجیان مخلص که امروز سنگربانان خاک ریزهای فرهنگی در مقابل پیکان های مسموم تهاجم غرب و نگین درخشان ولایتند.

 این روزها که یادآور خاطرات حماسه آفرینان در طول هشت سال نبرد قهرمانانه و دفاع راستین از ارزش های اسلامی است را به ملت شجاع و قهرمان و یادگاران صحنه های مقاومت، دلیرمردان خطه ایثار که مردانه بر شاهراه با سعادت ولایت ایستاده و همچنان پروانه وار گرد این گنجینه نور و گوهر ناب می گردند؛ تبریک گفته و به روح مطهر و منور شهیدان آسمانی که نام معطرشان در برگ برگ کتاب تاریخ جاوانه است؛ سلام و صلوات نثار می نماییم.

والسلام علیکم ورحمه الله و برکاته

علی اکبر نجیب زاده

معاون استاندار و فرماندار فرمانداري ویژه لارستان

۳۰/۶/۹۳


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان