میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در17 دسامبر 2016 ساعت 7:37 ب.ظ سرویس:برگزیده ها 2 دیدگاه 901 بازدید

پیام تبریک مجمع اصلاح طلبان لارستان، خنج و گراش به مناسبت میلاد پیامبر اکرم(ص) و امام جعفرصادق(ع)

majma-eslahtalabanپیام تبریک مجمع اصلاح طلبان لارستان، خنج و گراش به مناسبت میلاد پیامبر اکرم(ص) و امام جعفرصادق(ع)

مجمع اصلاح طلبان و اعتدال گرایان لارستان، خنج و گراش همزمان با سالروز میلاد باسعادت پیامبر اکرم(ص) و امام جعفر صادق(ع) پیام تبریکی نوشته و در کانال خود منتشر کرده است. در ادامه این پیام تبریک را بخوانید:

***

امروز در تقویم ما روزی بزرگ، متحول کننده و تمدن ساز است. روز میلاد پیامبر نیکی، مهربانی و آگاهی و میلاد امام دانش، معرفت و روشنگری.

از طرفی گذشتگان نکته سنج ما به درستی هفته منتهی به این روز را هفته «وحدت» نامگذاری کرده که در این ایام ضرورت حفظ و تقویت آن در کردار و گفتار ما بیش از هر زمان دیگری است. چراکه برخی جریانات و گروه ها با تفسیرهای نابجا، التقاطی و افراطی از آموزه های انسان ساز رسول اکرم(ص) عملا در پی مخدوش کردن وجه رحمانی، انسانی و صلح طلبانه اسلام عزیز هستند.

مجمع اصلاح طلبان و اعتدال گرایان لارستان، خنج و گراش ضمن تبریک صمیمانه این روز به تمام مسلمین خاصه مردم عزیز و بزرگوار شیعه و سنی منطقه لارستان، خنج و گراش که به حق شعار «وحدت» را به شعور مبدل کرده و اینک نمونه مثال زدنی اخوت و همدلی در کشور محسوب می شوند، برای تمام انسان ها جهانی متبلور از اندیشه های احمدی و بدور از هرگونه خشونت و افراطی گری آرزو می کند.

مجمع اصلاح طلبان و اعتدال گرایان لارستان، خنج و گراش


2 نظر

 1. معلم. لاری گفت:

  0

  0

  به نظر. میرسد. تعداد. افراد. وارای. اصلاح. طلبان. در بخش. اوز. بیش. از. خنج. وگراش. باشد. ولی. در این. مجمع. باید. نامی. از. اوز هم. باشد. به. علت. وزن. وموقعیتی. که. اصلاح. طلبی. در منطقه. دارند. با ید. گفت. مجمع. اصلاح. طلبان لارستان. اوز. خنج. گراش

 2. لاری گفت:

  0

  0

  دوباره انتخابات نزدیک شد و پیام و اطلاعیه ها شروع شد
  کاش یک کم به فکر مردم همیشه بودید
  ما که تو انتخابات شرکت می کنیم ولی به این جناح بازیها اعتنا نمی کنیم

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان