میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در22 فوریه 2020 ساعت 11:44 ب.ظ سرویس:دسته‌بندی نشده 3 دیدگاه 394 بازدید

پیام تبریک مدیرعامل «مجمع فرهیختگان» لارستان به «حسین زاده»

پیام تبریک مدیرعامل «مجمع فرهیختگان» لارستان به «حسین زاده»

سید روح اله قرشی، مدیرعامل مجمع فرهیختگان لارستان طی پیامی پیروزی «حسین حسین زاده» در انتخابات مجلس را به وی تبریک گفت.

در این پیام آمده است:

جناب آقای مهندس حسین حسین‌زاده

سلام علیکم

پیروزی‌تان در انتخابات مجلس را خدمت شما تبریک عرض کرده و توفیق شما در امر خطیر تقنین و نظارت را از خداوند متعال خواستاریم. قطعا انتخاب شدن یک نماینده جوان و تحصیل‌کرده نویدبخش آینده ای روشن برای منطقه لارستان بزرگ خواهد بود و ما آن را به فال نیک می‌گیریم. همچنین تبریک ویژه‌ای به مردم گراش عرضه می‌داریم و خوشحالیم که در راستای بیانیۀ گام دوم انقلاب، محوریت جوانان را پذیرفتند و اجازه دادند نیروهای تازه‌نفس وارد میدان شده، سازوکار اجماع را بخوبی مدیریت کنند و در نهایت نیز یک جوان را به مجلس شورای اسلامی بفرستند.

به باور ما حضور شما در کسوت نمایندگی فرصت بسیار مغتنمی برای رفع بسیاری از بدبینی‌ها بین مناطق و ایجاد همدلی و اتحاد خواهد بود. شما می‌توانید این فرصت را غنیمت بشمارید و با عمل و گفتارتان دیوارهای بدبینی را فروبریزید و منادی وحدت در منطقه باشید. ناگفته پیداست که این امر کار بسیار دشواری است و اگر هوشمندانه عمل نکنید و برای آن برنامه ای مشخص نداشته باشید کاری از پیش نمی‌برید؛ همان‌طور که پیش از شما توفیق چندانی در این امر حاصل نکردند.

سازمان مردم نهاد مجمع فرهیختگان لارستان بزرگ که متشکل از جمعی از جوانان دغدغه‌مند و انقلابی لارستان است، اعلام آمادگی می‌کند که در زمینه‌های مختلف مشاوره‌ای و اجرایی بدون هیچ چشم‌داشتی به شما یاری رساند. همدلی، اتحاد، دوستی، و همکاری با جوانان گراشی و سایر شهرستان‌های چهارگانه خواست قلبی همه اعضای این سازمان است.

با احترام

سید روح اله قرشی/ مدیرعامل


3 نظر

 1. علیرضا گفت:

  0

  1

  مذبذب تر از شما اهالی فرهیختگان ندیدم

 2. یگانه.کورده لار . گفت:

  1

  0

  عالی بود .احسنت.

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان