میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در18 دسامبر 2016 ساعت 6:24 ب.ظ سرویس:دسته‌بندی نشده بدون دیدگاه 638 بازدید

پیام تبریک مدیرکل راه لارستان به مناسبت هفته راهداری

newrr-imageپیام تبریک مدیرکل راه لارستان به مناسبت هفته راهداری

محمدرضا باقری فرد مدیرکل راه و شهرسازی لارستان به مناسبت هفته راهداری و حمل و نقل جاده ای پیام تبریکی نوشته و منتشر کرده است که در ادامه می خوانید:

***

زیباترین و ارزشمندترین ترین تلاش ها، کوشش در راه ایجاد رفاه و آسودگی برای مردم است و سازندگان و آبادکنندگان جوامع در عرصه های مادی و معنوی پایه گذاران تمدن های بزرگ بشری هستند و تقدیر از خادمان متعهد و ساعی این نظام مقدس وظیفه ی غرور آفرینی است .

اکنون به فضل و توفیق الهی با خرد ، کار و تلاش شبانه روزی شما عزیزان همکار شاهد به ثمر نشستن بسیاری از برنامه ها ، سیاست های موثر و کارآمد نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در این مجموعه می باشیم . برخود لازم می دانم پاس این مجاهدت خستگی ناپذیر در هفته راهداری و حمل و نقل برای قدردانی و قدرشناسی از زحمات یکایک راهداران و کارکنان اداری سازمان و همچنین خانواده های صبور آنان که با بردباری و پشتیبانی شرایط انجام ماموریت شان را فراهم می کنند تشکر نمایم.

همت والای شما مردان شریف را می ستایم و تردید ندارم که اصل و ذات خدمتتان توکل به ا… بوده است . تلاش و عملکرد شما منشاء خدمات ارزشمند در عرصه های انسانی ، اقتصادی و اجتماعی بوده و دستان پر توان راهداران تلاشگر و با ایمان به عنوان امانتی بزرگ همواره مورد انتظار است و امیدواریم هموطنان عزیزمان خاطره سفرهای خوشی را در سایه تلاش شما در ضمیر ذهنشان به یادگار بگذارند.

از خداوند سبحان توفیق خدمات روز افزون شما را مسئلت نموده و امید است در ظل عنایات حضرت ولی عصر “عجل الله تعالی فرجه الشریف”  و تحت زعامت فرماندهی کل قوا حضرت آیت الله العظمی خامنه ای “مدظله العالی” گام های مهم و موثری در پیشبرد اهداف این اداره کل پیش رو داشته باشید.

محمدرضا باقری فرد/ مدیرکل راه و شهرسازی لارستان


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان