میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در24 می 2020 ساعت 11:53 ب.ظ سرویس:برگزیده ها یک دیدگاه 105 بازدید

پیام تبریک نماینده مجالس نهم و دهم منطقه به مناسبت عید سعید فطر

پیام تبریک نماینده مجالس نهم و دهم منطقه به مناسبت عید سعید فطر

دکتر جمشید جعفرپور، نماینده مردم لارستان، خنج، گراش و اوز در مجالس نهم و دهم طی پیامی عید فطر را به مردم این منطقه تبریک گفته است. در این پیام آمده است:

***

بسم الله الرحمن الرحیم

اللهم اهل الکبریاء و العظمه

ماه رمضان ماه خدا و بهار اولیاء به پایان رسید و امت اسلامی زیر سایه تهدید کرونابه روزه داری و تمرین مبارزه با خواهش های نفسانی، انجام واجبات و دوری از محرمات پرداخت. امید آنکه اندوخته برگرفته از رمضان، توشه مسیر یکسال آینده همگان باشد.

با پایان رسمی دوره دهم مجلس، با لطف و مهربانی تعداد بی شماری از مردم شریف اقصا نقاط حوزه انتخابیه مواجه بوده ام که در قالب پیامک یا تماس از حقیر بخاطر تلاش های انجام شده در طول این سالیان تشکر نموده اند تا جایی که برای بنده پاسخگویی تک به تک این پیام ها مقدور نیست.

قطعا همه این اقدامات، جز ادای دین و انجام وظیفه چیز دیگری نیست که بدین سبب خداوند را شاکر و از الطاف مردم نیک نهاد متشکرم و از همه محبت ها بدینوسیله سپاسگزاری می نمایم.

انشاءالله خداوند متعال عید سعید فطر را بر یکایک شما مبارک بگرداندو پاداش این روزه داری را رفع بلای کرونا، رفع گرفتاری های اقتصادی جامعه و نشاط معنوی قرار دهد.

اللهم انی اسئلک خیر ما سئلک عبادک الصالحون

و اعوذ بک مما استعاذ منه عبادک المخلصون

دکتر جمشید جعفرپور


1 نظر

  1. نواندیش گفت:

    1

    0

    سلام
    مطمئن باشید با این پیامها برای دور آتی مجلس به عرصه توجهات باز نمی گردید . رها کنید لارستان را که لارستان رهایتان کرده است.

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان