میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در2 فوریه 2017 ساعت 4:20 ق.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 583 بازدید

پیام تبریک نماینده مردم لارستان، خنج و گراش به مناسبت دهه فجر

پیام تبریک نماینده مردم لارستان، خنج و گراش به مناسبت دهه فجر

به مناسبت فرا رسیدن دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی جمشید جعفرپور، نماینده مردم لارستان، خنج و گراش پیام تبریکی منتشر کرده است که در ادامه می خوانید:

***

بسمه تعالی

والفجر ولیال عشر

DSC075871فرا رسیدن دهه مبارک فجر و سی و هشتمین سالگرد انقلاب اسلامی را به همه هموطنان عزیز بویژه مردم حوزه انتخابیه لارستان، خنج و گراش تبریک عرض می نمایم. دهه فجر هر سال فرصت های مغتنمی را فراهم می کند که پیش از همه فرصتی است برای یادآوری حماسه پیروزی انقلاب اسلامی و تلاش و مجاهدتهای فجرآفرینان و در رأس آنان امام راحل(ره) و شهیدان انقلاب اسلامی و فرصتی است برای مرور عملکرد و خدمات چشمگیر نظام اسلامی، و زمان مناسبی است برای شناسایی آسیب ها و ضعف های موجود در سازمان و ساختار حکمرانی در جمهوری اسلامی.

دهه فجر آنگاه مبارک است که بیندیشیم انقلاب اسلامی با کدام انگیزه و هدف شکل گرفت، امام و شهیدان بدنبال کدام مقصد بودند و نظریه امام راحل(ره) که مردم ایران با پذیرش آن برای مصاف با استبداد و حاکمیت بیگانگان به صحنه آمدند، چه بود؟

دهه فجر و سی و هشتمین سالگرد انقلاب بزرگ اسلامی و همه دستاوردهای ارزشمند آن بر مقام معظم و رهبری و مردم همیشه در صحنه و فجرآفرین مبارک باد.

جمشید جعفر پور/ نماینده مردم شریف لارستان، خنج و گراش


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان