میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در8 ژانویه 2017 ساعت 10:29 ب.ظ سرویس:اجتماعی 13 دیدگاه 1,297 بازدید

پیام تسلیت مجمع اصلاح طلبان لارستان در پی رحلت آیت الله هاشمی رفسنجانی

rehlat-e-ayatollah-hashemiپیام تسلیت مجمع اصلاح طلبان لارستان در پی رحلت آیت الله هاشمی رفسنجانی

در پی رحلت آیت الله هاشمی رفسنجانی مجمع اصلاح طلبان و اعتدال گرایان لارستان، خنج و گراش پیام تسلیتی نوشته و منتشر کرده است که در ادامه می خوانید:

***

بسمه تعالی

بازگشت همه به سوی اوست

خبر رحلت آیت الله هاشمی رفسنجانی ملت ایران را متاثر و متالم کرد. ارتحال این یار دیرین و صدیق امام و رهبری بی شک ضایعه ای غیرقابل جبران است. مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی تمام عمر شریف خود را مشغول مبارزات انقلابی، سازندگی کشور و تدبیر و مدیریت روزهای سخت و بحرانی بودند و بی شک مشی و روش اعتدالی ایشان برای مسئولان و مردم درس آموز و پندآمیز است.

مجمع اصلاح طلبان و اعتدال گرایان لارستان، خنج و گراش نیز به نوبه خود ارتحال ایشان را که به حق هم از استوانه های نظام جمهوری اسلامی ایران بودند و هم در روزهای سخت و تنگ با مشی صبورانه خود در کنار و همسو با مردم ماندند را به مقام معظم رهبری، ملت شریف و قدرشناس ایران و خصوصا مردم لارستان، خنج و گراش تسلیت گفته و برای بازماندگان ایشان صبر و سلامتی مسئلت می نماید.

روحشان شاد، یادشان گرامی و راهشان پر رهرو و جاودان باد.

مجمع اصلاح طلبان و اعتدال گرایان لارستان، خنج و گراش/ ۱۹دی ماه ۱۳۹۵


13 نظر

 1. بصیر گفت:

  0

  0

  خدا رحمتش کنه .و از سر تقصیرات و فتنه های دانسته و ندانسته ایشون بگذره.غفرالله لنا و له

  • ناشناس گفت:

   0

   0

   حضرت علی ع می فرماید روزی بیاید که مسجدها مردم را در فتنه ای خواهند انداخت که هر گاه بخواهد از آن بیرون بیایند دوباره مردم را به سوی فتنه باز خواهند گرداند دوست بصیر من نگاه کن ببین الان مساجد در دست ما هست یا شما ؟

  • ناشناس گفت:

   0

   0

   چقد بصیری شما بزنم به تخته!!

  • ناشناس گفت:

   0

   0

   عزیزم حدیث رو کامل و با آدرس بنویس
   و نه سوء استفاده کنان

  • ناشناس گفت:

   0

   0

   عجب مومنی هستی تو که نهج البلاغه رو هم نخوندی گلم

 2. ناشناس گفت:

  0

  0

  نهج البلاغه ترجمه ی محمد دشتی حکمت ۳۶۹ روزگاری بر مردم خواهد آمد که از قرآن جز نشانی و از اسلام جز نامی باقی نخواهد ماند مسجدهای آنان د رآن روزگار آبادان اما از لحاظ هدایت ویران است مسجد نشینان و سازندگان بناهای شکوهمند مساجد بدترین مردم زمین می باشند که کانون هر فتنه و جایگاه هر گونه خطاکاری اند هر کس از فتنه بر کنار است او را به فتنه باز گردانند و هر کس که از فتنه عقب مانده او را به فتنه ها کشانند که خدای بزرگ فرماید : به خودم سوگند بر آنان فتنه ای بگمارم که انسان شکیبا در آن سرگردان ماند . و چنین کرده است و ما از خدای می خواهیم که از لغزش غفلت ها در گذرد
  می بینی برادر مومن ما که از قول شما فتنه گر هستیم نهج البلاغه رو بهتر از شما خوندیم حالا ببین ما اهل فتنه ایم یا شما ببین مساجد در دست ماست یا شما ؟

  • ناشناس گفت:

   0

   0

   الان شما این حدیث بسیار زیبا را بر چه اساسی به زمان الان تطبیق دادی؟
   شما به این سوال به گونه ای جواب دهید که دارید به امام علی در برابر این جملاتش جواب می دهید و نه جناحی

  • ناشناس گفت:

   0

   0

   وقتی عمار به دست سپاه معاویه شهید شد سپاه معاویه دچار تردید شدند وبه معاویه گفتند مگر پیامبر نگفته که عمار بدست فئه ی باغیه کشته می شه ؟ معاویه گفت : کسی عمار را کشته که او را به میدان جنگ با ما فرستاده . توجیحات شما دوست عزیز منو به یاد سیاست بازی های معاویه میندازه اما ما جناحی عمل کردیم یا شما که بین مردم کشور خودتون خط کشی کردید و میلیون ها نفر مسلمان ایرانی را اهل فتنه نامیدید ؟ این حدیث هم اصلا به صورت سوالی مطرح نشده بلکه به صورت خبری بیان شده شما بگو که الان در برابر امام علی چه جوابی داری اگر همین الان از تو بپرسه به چه حقی به شیعیان من فتنه گر گفتی ؟

  • ناشناس گفت:

   0

   0

   چطور اون حدیثی که از امام باقر درباره ی انقلاب گروهی از مردم در اخرالزمان هست شما مطمئن هستید درباره ی انقلاب ایرانه ؟ ولی روایت به این محکمی چون به ضرر شماست مال زمان ما نیست ؟

 3. ناشناس گفت:

  0

  0

  خدا ایشان را رحمت کند بالاخره اشتباهات انسان های بزرگ بزرگ است

  • ناشناس گفت:

   0

   0

   اما این انسانهای کوچک هستند که دروغ می گویند وریاکاری و دورویی می کنند بعد هم ادعا می کنند نزدیکترین افراد به خدا هستند هر روز به یک شکل حرف میزنند و رنگ عوض می کنند و خیال می کنند مردم اینقدر نادان هستند که نمی فهمند ما چه کار می کنیم اما شما سخت در اشتباهید چون با این کارهایتان مردم روز بروز بیشتر شما را می شناسند و حنای شما در نزد مردم بیرنگ تر و بیرنگ تر می شود

  • ناشناس گفت:

   0

   0

   شما اگر دروغ نگویید و سالم بمانید مایه خوشحالی ماست

  • ناشناس گفت:

   0

   0

   واقعا به حال جامعه ای که مردمش برای سالم ماندن مجبور به دروغگویی و پنهانکاری باشن باید گریست

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان