میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در4 فوریه 2017 ساعت 11:01 ب.ظ سرویس:دسته‌بندی نشده بدون دیدگاه 640 بازدید

پیام تسلیت مدیر کل راه لارستان در پی درگذشت راهدار ایثارگر «پردیس»

پیام تسلیت مدیر کل راه لارستان در پی درگذشت راهدار ایثارگر «پردیس»

روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی لارستان: در پی درگذشت راهدار ایثارگر استان تهران (شهر پردیس) که در در حین انجام عملیات راهداری و کمک به مسافران در راه مانده به علت ریزش بهمن در محور مبارک‌آباد جان خود را از دست داد، مدیر کل راه و شهرسازی لارستان پیام تسلیتی صادر کرده که به این شرح است:

photo_2017-02-04_13-27-35

هر از گاه در گذر زمان در گذر بی صدای ثانیه های دنیای فانی، جرس کاروان از رحیل مسافری خبر می دهد که در سکونی، آغازی بی پایان را می سراید.

بی تردید بزرگی و عظمت راهدار تلاشگری که جان خود را برای نجات دیگر انسان ها به خطر می اندازد همیشه در اذهان ملت بزرگ و شریف ایران باقی می ماند. انسان فداکاری که همچون همیشه در دلهای مردم قدرشناس ایران خواهد ماند؛ نارنجی پوش راهداری که رنگ لباسش معنای روحی رشید را تفسیر می کند.

اینجانب و همه‌ی همکارانم در اداره کل راه و شهرسازی لارستان فقدان غم انگیز مهندس محمدعلی طلوعی مقدم رییس اداره راهداری و حمل نقل جاده ای شهرستان پردیس که عمل خود را خالصانه در راه خدمت به خلق خدا قرار داده محضر تمامی راهداران خدوم کشور که حقیقتاً فرشته‌ی نجات جاده ها هستند، تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال برای این بزرگمرد رحمت و مغفرت واسعه و برای خانواده محترم صبوری و شکیبایی مسئلت می نماییم.

محمدرضا باقری فرد/مدیر کل راه و شهرسازی لارستان

 

 

 


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان