میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۴:۵۱ ق.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 123 بازدید

پیام تشکر فرماندار ویژه لارستان از حضور چشمگیر مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن

پیام تشکر فرماندار ویژه لارستان از حضور چشمگیر مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن

معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان طی پیامی از حضور پرشور مردم منطقه لارستان بزرگ در راهپیمایی با شکوه ۲۲ بهمن تقدیر و کرد.

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان؛ متن پیام جلیل حسنی به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

حماسه با شکوه حضور مردان و زنان این دیار در راهپیمایی عظیم یوم الله ۲۲ بهمن، توجه جهانیان را به این نکته جلب نمود که ایرانی هر جا که لازم باشد با اشاره مقام معظم رهبری که پرچمدار وحدت و یکرنگی این امت است، به میدان می آید و به فضل پرودگار راه خویش را با اقتدار طی می نماید.

 سلام خداوند بر شما مردم ولایی و همیشه در صحنه لارستان بزرگ، الله اکبر از این استواری و ایستادگی، الله اکبر از این همه شکوه و عظمت، الله اکبر از این ایمان الهی و اراده مستحکم.

 ملت بزرگ لارستان؛ استواری تان در صراط نورانی اسلام و انقلاب در چهلمین بهار انقلاب، دنیا را شگفت زده کرد، شما نشان دادید که تحریم و تهدید، ذره ای در سترگی گامهایتان خللی ایجاد نمی کند. آفرین بر شما مردم غیور سرزمین لارستان بزرگ، خسته مباد گام های استوارتان، سربلند باد پرچم همت و آزادگی تان، درود خدا بر عزم راسخ و بصیرت بی همتایتان که همیشه صحنه رویارویی با بد دلان و بدخواهان را به عرصه پیروزی حق می رسانید و نمایشگاهی از عزت و عظمت می آرایید.

اینجانب به عنوان برادری کوچک، خاضعانه از شما امت قهرمان و پایدار لارستان بزرگ که دوشادوش هم و در زیر بارش رحمت الهی، بیداری و عشق و شور خود را به نظام مقدس جمهوری اسلامی ابراز داشتید و به استکبار جهانی پاسخ محکم و کوبنده دادید، تشکر و قدردانی نموده و صمیمانه درود و سپاس خویش را تقدیم می دارم.

 از خداوند منان آرزومندم کشور عزیزمان ایران را در ظل عنایات خاصه امام زمان (عج) و با رهبری با کفایت مقام عظمای ولایت، تلاش و همت مسئولین و وحدت و همدلی مردم، راه پیشرفت و تعالی را بپیماید. انشاءا…

والسلام علیکم و رحمه ا…

جلیل حسنی/ معاون استاندارو فرماندار ویژه لارستان


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان