میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در18 مارس 2020 ساعت 7:46 ب.ظ سرویس:شهر و شهروند 2 دیدگاه 257 بازدید

پیام تشکر مدیران شهری لار از پزشکان، پرستاران و کادرهای درمانی لارستان

پیام تشکر مدیران شهری لار از پزشکان، پرستاران و کادرهای درمانی لارستان

محمد رضا قنبرنژاد شهردار، عبدالرحیم مقیمی رییس شورای اسلامی شهرستان لارستان و سید عبدالمهدی میرپور رئیس شورای اسلامی شهر لار در پیام مشترکی از پزشکان، پرستاران و کادرهای درمانی در مواجهه و مبارزه با ویروس کرونا، تقدیر و تشکر کردند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری لار، در این پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

در این روزهای دشوار و حساس که پدیده نوظهوری با عنوان کرونا ویروس دنیا را فرا گرفته، ما لارستانی ها بر خود می بالیم که پزشکان، پرستاران و کادر درمانی شهرستان با صبر و از خود گذشتگی شبانه روزی در جبهه مبارزه با این بیماری از هیچ کوششی دریغ نمی کنند.

بی تردید ملائک ستایشگر شماست. آن گاه که دردمندی سلامت خود را باز می یابد و دستی به نشانه سپاسگزاری به آسمان بلند می شود.

هر حرکت انسانى شما فرشتگان زمینی، یک حسنه است و کمکى است به انسانى محتاج، آن هم در شرایطى حساس.

خدا با شما چه کرده است؛ شما که شب‌ها از غم همنوعان رنجورتان، خواب بر چشم حرام می‌کنید و به خستگی درس استقامت و صبوری می‌دهید؛ سینه تان از کدام دریای عشق به خدا پر شده که چنین در رضایت او موج می‌زنید و آسوده نمی‌نشینید؛ از چشمه کدام ایمان و عاطفه سیراب گشته‌اید که درونتان از هیچ احسان و از خودگذشتگی سیراب نمی‌شود و به هیچ خستگی رضایت نمی‌دهید.

اینجانبان به نمایندگی از شهروندان لارستانی؛ تلاش خستگی ناپذیر پزشکان، پرستاران و کادرهای درمانی را در مواجهه و مبارزه با ویروس کرونا ارج نهاده، سلامتی و موفقیت شما و شفای کامل بیماران را از خداوند تبارک و تعالی خواستاریم.

دست خدا یاورتان، ای پیام آوران امید.

عبدالرحیم مقیمی/ رئیس شورای اسلامی شهرستان لارستان

سید عبدالمهدی میرپور/ رئیس شورای اسلامی شهر لار

محمد رضا قنبرنژاد/ شهردار لار


2 نظر

 1. مدینه صابری گفت:

  0

  0

  چه لطافتی در سخنان مسئولان و مدیران شهری لار و لارستان، موج می زند. چه ظرافتی در کلام ایشان نهفته است که خستگی را از دلها می زداید و جانهای تشنه را آبیاری می کند. الحق چنین سخنانی، همدلی و همزبانی را از جانب مسئولان شهری و شهرستانی لارستان و لار بر مخاطبان و گروه هدف، زمزمه‌گر است و مشارکت معنائی را در بستر عمل به اصول روانشناختی و جامعه‌شناختی در مقابله با بحران‌ها تراوش کرده است. باشد که اینگونه اعمال مدیران شهرستان لارستان و شهر لار، در همه زمانها و مکانها یارای تطبیق با شرایط و حتی گذر از دوران دشوار باشد که شاهد سلامتی پایدار در دستان پرقوّت لارستان باشد.

 2. لاری گفت:

  0

  0

  کاش مردم هم کمی درک داشتن و شرایط کادر درمان را بدتر نمیکردن و و خانه نشین میشدن

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان