میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در12 فوریه 2017 ساعت 12:36 ب.ظ سرویس:برگزیده ها یک دیدگاه 715 بازدید

پیام تقدیر رییس شورای اسلامی شهرستان به‌خاطر حضور حماسی مردم

8پیام تقدیر موحدی برای حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن

شما مردم پاک‌سیرت یکصدا سربلندی و پیروزی ایران اسلامی را فریاد زدید

یعقوب موحدی رییس شورای اسلامی شهرستان لارستان به مناسبت حضور پرشور مردم لارستان در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال، پیام تقدیری صادر کرده که متن آن به شرح زیر است:

«مَن لم یشکُر المخلوق لم یشکُر الخالق»

مردم شریف، مخلص و ولایتمدار لارستان بزرگ

سی و هشتمین حضور پر شور و شعورتان در خیابان‌های پرخاطره انقلاب، بی‌شک نشان از موقعیت‌شناسی و قدرشناسی‌تان از نعمت استقلال، آزادی، و جمهوری اسلامی دارد و این حضور حماسی، لبیکی بود به ندای همیشه زنده و جاریِ بنیانگذار این نظام مقدس حضرت امام خمینی (ره) و شهیدان خونین‌کفن راه عزت و سعادت؛ و لبیک به خواسته‌ی رهبر و مقتدایتان حضرت آیت الله خامنه‌ای.

آفرین بر شما مردم پاک‌سیرت و نیک‌فکرت که دوشادوش هم، از همه اقشار و گروه‌های سیاسی-اجتماعی، مذاهب و طایفه‌های گوناگون، شهری و روستایی و عشایر، در ۸ شهر و ۶ بخش لارستان، یک‌صدا سربلندی و پیروزی ایران اسلامی را فریاد زدید. درود خدا بر شما که ضمن در دست داشتن پرچم‌های زیبای صلح و برادری و مهرورزی با همه آزادگان دنیا، مشت‌های گره کرده‌تان مستکبران، مزوّران و ستمگران دنیا در هر گوشه آن خصوصا سران آمریکا و اسراییل را ناامید و سرخورده کرد.

بنده بر خود لازم می‌دانم به عنوان برادری کوچک‌تر و نماینده مردم بخش‌های و شهرهای لارستان سرافراز، از همه شما زنان و مردان شریف این دیار سپاسگزاری نموده و آرزو کنم قدم‌هایتان در راه مستحکم اسلام، انقلاب و آرمان‌های امام و شهیدان و پیروی از ولایت استوار باشد. ان‌شاءالله

یعقوب موحدی/رییس شورای اسلامی شهرستان لارستان


1 نظر

  1. ناشناس گفت:

    0

    0

    مطالب و خبرهای خودتون رو هم حذف میکنید؟ خودسانسوری حاد گرفتینا. موفق باشید

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان