میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۱۷ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۵:۵۵ ق.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 414 بازدید

پیام تقدیر ستاد بزرگداشت هفته وحدت درپی حضور چشمگیر مردم لارستان در جشن وحدت

پیام تقدیر ستاد بزرگداشت هفته وحدت درپی حضور چشمگیر مردم لارستان در جشن وحدت

امام جمعه لارستان، معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان، بیت حضرت آیت اله العظمی آیت اللهی و نماینده مردم لارستان، خنج و گراش در مجلس شورای اسلامی درقالب ستاد بزرگداشت هفته وحدت طی پیامی از حضور پرشور و شعور مردم منطقه لارستان بزرگ در مراسم هفته وحدت تقدیر کرده اند. در این پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

ماه ربیع الاول یاد آور ولادت با سعادت حضرت رسول اکرم و پیامبر صلح و دوستی و سلاله پاکش حضرت امام جعفر صادق(ع)است که به حقیقت فصلی برای عمل به سیره آن مقام آسمانی بوده و هفته وحدت بی‌تردید نماد و پیام صلح و دوستی برای پیروان راستین و حقیقی دین و مکتب انسان ساز اسلام است و هفته وحدت یکی از اعیاد بزرگ اسلامی است و میراث بزرگ پیامبر برای مسلمانان، دعوت آنان به وحدت بوده و این واژه مقدس رمز پیروزی و شاه بیت حرکت منسجم مسلمانان در همه اعصار بوده است.

پیام هفته وحدت این است که بدانیم مسلمانان با هم برابر هستند و با اتحاد، همدلی و انسجام، در سایه قرآن و سیره پیامبر اسلام، یکرنگی خود را حفظ کنیم  و زیبایی های دین مبین اسلام را در جهان به منصه ظهور برسانیم.

بی شک هوشیاری و اتحاد مسلمانان جهان، مجال تفرقه افکنی را به دشمنان مسلمانان نخواهد داد و مسلمانان در سایه پیام قرآن و رهبری ولی امر مسلمین جهان، دست پیوند و یکدلی می دهند تا روشنایی بخش ملت های آزاده باشند.

بدینوسیله اینجانبان از همه آحاد مردم  شریف  منطقه لارستان بزرگ علی الخصوص ائمه محترم جمعه و جماعات، علما و روحانیت بزرگوار شیعه و سنی در مراسم جشن با شکوه وحدت در حسینیه اعظم لار و دیگر بخش ها ، شهرها و روستاهای این خطه که بی‌شک این حضور پر شور که در لبیک به ندای تاریخی حضرت امام خمینی (ره) و در راستای پیروی از منویات مقام معظم رهبری شکل گرفت و برگ زرین دیگری را در تاریخ سراسر منطقه لارستان ثبت کرد،تقدیر و تشکر بعمل می آوریم و این حضور باشکوه که نشان از عمق درک مردم این شهرستان دارد، شایسته بالاترین تقدیرهاست .

امیدواریم مسلمین جهان با تمسک به قرآن و عترت به یادگار مانده از رسول مهر و عطوفت و مهربانی و با وحدت و همدلی روزافزون، مسیر کمال و سعادت را با عزت و سربلندی طی نمایند. ان شاالله

                                                                                       والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته

بیت حضرت آیت االه العظمی آیت اللهی     

امام جمعه لارستان    

معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان         

نماینده مردم لارستان، خنج و گراش


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان