میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۶:۱۸ ب.ظ سرویس:برگزیده ها یک دیدگاه 888 بازدید

پیام تقدیر فرماندار لارستان از حضور مردم در انتخابات

پیام تقدیر فرماندار لارستان از حضور مردم در انتخابات

معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان در پیامی از حضور پر شور و شعور مردم شریف لارستان بزرگ پای صندوق های رای در روز ۲۹ اردیبهشت تشکر و قدردانی  نمود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه لارستان؛ در پیام جلیل حسنی آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

مردم مؤمن، شریف و همیشه در صحنه منطقه لارستان بزرگ

   سلامتان باد که بار دیگر مردانه قد برافراشتید و با حضور پرشور خود در عرصه دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در روز ۲۹ اردیهشت ۹۶ به فرمان رهبر معظم انقلاب (مد ظله العالی) لبیک گفته و همدوش با آحاد مردم میهن اسلامی شکوه سربلندی و سرافرازی را در اندیشه جهانیان به تماشا نشاندید.

درود بر شما که با توکل به خدای بزرگ در آزمونی دیگر، مقتدرانه از آرمان های ارزشمند انقلاب اسلامی و تمامیت این مرز و بوم دفاع کردید.

بدون تردید استقلال، عزت، توسعه و آبادانی کشور مرهون مجاهدت خستگی ناپذیر شما مردان و زنانی است که همراه با مردم جای جای کشور پهناور اسلامی ایران با خلق حماسه سیاسی، زیباترین جلوه های عشق و ایثار را به تصویر کشیدید و به دشمنان اثبات نمودید که در سخت ترین شرایط نیز مدافع نظام مقدس جمهوری اسلامی و گوش به فرمان رهبر فرزانه‌اید.

اینجانب بر خود لازم دانسته تا از شما مردم شریف منطقه لارستان بزرگ اعم از شیعه و سنی، ائمه محترم جمعه و جماعات، بیوت معظم حضرات آیات آیت اللهی و موسوی لاری، نماینده محترم مردم لارستان، خنج و گراش در مجلس شورای اسلامی، نیروهای فداکار امنیتی، نظامی، انتظامی، دستگاه محترم قضایی، مسئولین و کارکنان ادارات، بخشداران، دهیاران، روحانیون، اصناف و بازاریان، دانشگاهیان ودانشجویان، فرهنگیان، هنرمندان، ورزشکاران، پزشکان، مهندسین، وکلا، کارگران، کشاورزان، کاندیداهای محترم، نمایندگان فرماندار، اعضای شعب اخذ رای، اعضای محترم هیأت های اجرایی، نظارت، بازرسی، اصحاب رسانه، خبرگزاری ها، جراید، احزاب، گروه ها، بویژه رأی اولی های عزیز، تمامی مردان و زنان و همه و همه که در خلق این حماسه سیاسی نقش مهمی را ایفا نمودید؛ با تمام وجود قدردانی نمایم.

جلیل حسنی/معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان


1 نظر

  1. علی گفت:

    0

    0

    از بیت آیت اللهی باید تشکر ویژه کرد چون در این مدت خیلی بهشون توهین شد و البته خدا جای حق نشسته. شب رفت و روسیاهی به زغال ماند

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان