میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۵:۱۰ ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 344 بازدید

پیام حوزه علمیه لارستان در محکومیت حمله تروریستی اهواز

پیام حوزه علمیه لارستان در محکومیت حمله تروریستی اهواز

حوزه علمیه لارستان طی پیامی حمله تروریستی روز گذشته به مراسم رژه هفته دفاع مقدس در اهواز را محکوم کرده است. در ادامه متن این پیام می آید:

***

بسم رب الشهدا و الصالحین

دشمنان ایران و مردم مسلمان این میهن عزیز اسلامی بار دیگر در حادثه تروریستی و کور با حمله ددمنشانه به صفوف مستحکم مردم و مدافعان قهرمان ایران عزیز و تیراندازی به سمت آنان عده ای از افسران و سربازان نظام و خبرنگاران و تماشاچیان رژه آغاز هفته دفاع مقدس در اهواز را شهید و عده ای دیگر را مجروح نموده و برگ سیاه دیگری بر پرونده خود و برگ غمناک دیگر بر مظلومیت این مردم افزودند.

این شیطان صفتان وابسته و تجزیه طلب با هدف قرار دادن خوزستان عزیز و اهواز قهرمان و مدافعان نظام و مردم بی گناه با آمریکای جنایتکار و اسرائیل غاصب و آل سعود اسلام ستیز هماهنگ شده و بر آن شدند تا لرزه ای بر قامت حافظان ایران و ضربه بر پیکر خوزستان بزرگ و ایران عزیز وارد آورده غافل از آنکه این مردم بزرگ همواره در پاسداری از دین و آئین و سرزمین مادری خویش استوار و مستحکمند و در دفاع مقدس ثابت نموده اند و باید بدانند که آزموده را آزمودن خطاست.

حوزه علمیه لارستان ضمن محکوم کردن این جنایت تروریستی یاد و نام شهیدان این حادثه شوم را گرامی داشته و مراتب انزجار خود را از قاتلان یزیدی صفت و حامیان جنایتکار آنان اعلام می نماید.

وسیعلم الذین ظلموا ای منقلب ینقلبون

حوزه علمیه لارستان


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان