میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در28 دسامبر 2016 ساعت 11:57 ق.ظ سرویس:دسته‌بندی نشده 2 دیدگاه 715 بازدید

پیام رئیس شورای شهرستان به مناسبت «روز بصیرت»

shoraاز سوی رئیس شورای شهرستان صادر شد

پیامی برای گرامی‌داشت «روز بصیرت»

روابط عمومی شورای شهرستان: یعقوب موحدی رئیس شورای اسلامی شهرستان لارستان به مناسبت نهم دی، روز «بصیرت و میثاق امت با ولایت»، پیام گرامی‌داشتی صادر کرده که در ادامه می‌خوانید:

بسمه تعالی

«حضور عظیم و خروشان مردمى در ۹ دى ۸۸، تجلی بارزى از هویت و ماهیت انقلاب، یعنى روح دیانت حاکم بر دل‏هاى مردم بود.»

مقام معظم رهبری

ملت آگاه و بیدار ایران اسلامی پس از انقلاب شکوهمند اسلامی، همواره در صحنه‌های گوناگون حضوری آگاهانه و ظلم‌ستیز داشته‌اند و با هیچ فرد یا گروهی در داخل و خارج مرزها تعارف ندارند؛ هر جا ارزش‌های محکمِ دینی و انقلابی ملت تهدید یا به مرزهای عقیدتی، سیاسی و جغرافیایی ایران اسلامی تعرض شود، همه یک‌صدا و متحد در برابر آن خواهند ایستاد و همه دشمنان شرق و غرب را ناکام خواهند گذاشت.

در نهم دی‌ماه ۸۸ هم همین ملت آزاده و استکبارستیز، با عشقی الهی به خاندان عصمت (ع)، حول محور ولایت و رهبری، در برابر تندباد فتنه‌ای که عده‌ای اندک و معاند به‌پا کردند ایستادند و حماسه‌ای بزرگ آفریدند. قاطبه‌ی مردم در آن روز سرد با گرمای حضور خود به دنیا اثبات کردند که توهین به ارزش‌هایی همچون عاشورا و خط سرخ علوی و حسینی جای مسامحه ندارد و هیچ انسان آزاده‌ای هتک حرمت را تاب نخواهد آورد.

شایسته است پس از گذشت ۷ سال از آن روز، ضمن گرامی‌داشت یاد و نام خمینی کبیر (ره) آن امام سفر کرده و همه شهدای خونین‌کفن راه استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی، و بیعت مجدد با رهبر معظم انقلاب، روز ملی «بصیرت و میثاق امت با ولایت» را به ملت سرافراز ایران اسلامی به‌ویژه اهالی ولایتمدار و آگاه لارستان بزرگ تبریک بگویم. از خداوند متعال مسئلت می‌کنم این نظام مقدس و رهبری فرزانه آن را در پناه عنایات امام عصر (عج) محفوظ بدارد.

یعقوب موحدی/رئیس شورای اسلامی شهرستان لارستان


2 نظر

 1. شهروند گفت:

  0

  0

  خلاصه. ریس. شورا. کوشش می. کنند که. در پیام. فرستادن. گوی. سبقت. را بربایند

 2. محمد گفت:

  0

  0

  این […] چقدر دنبال اسم و شهرته! الکی خودش نخود هر آشی میکنه!

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان