میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در26 اکتبر 2014 ساعت 11:24 ب.ظ سرویس:دسته‌بندی نشده بدون دیدگاه 796 بازدید

پیام شهردار لار به مناسبت فرا رسیدن ماه محرم

 پیام شهردار لار به مناسبت فرا رسیدن ماه محرم

سيدكامران علوي: محمدرضا قنبرنژاد شهردار لار همزمان با ورود به ماه محرم پيامي منتشر كرده و در اختيار رسانه هاي شهرستان قرار گرفته است. متن كامل پيام شهردار لار در ادامه مي آيد:

***

11-(4)سلام بر محرم و عاشورا، سلام بر حسین(ع)، سلام بر دستان بریده سقاي کربلا، سلام بر خیمه های سوخته و بر ناله هاي کودکان تشنه، سلام بر صبر و دلتنگی های زینب(س)، سلام بر ندای جاودان «هل من ناصر ینصرنی» و سلام بر اشك هاي صاحب الزمان(عج).

 محرم، ماه ایثار و از جان گذشتگی، ماه عشق و شور و فریاد، ماه آمیختن با خون و آمیختن عشق است. محرم ماه قیام و پیام است كه دل‌های شیدای نیكان و مشتاقان را به سوى مراد و محبوبشان معطوف می سازد.
ماهى که امام مسلمین، راه مبارزه با ستمکاران تاریخ را به ما آموخت، راهى که باید مشت گره کرده آزادی خواهان و استقلال طلبان و حق گویان بر تانکها و مسلسلها و جنود ابلیس غلبه کند و کلمه حق، باطل را محو نماید.

کربلا دیگر بیابانی تفتیده در سرزمین عراق نیست؛ اینک کربلا سرزمینی به بزرگی آفاق و انفس است؛ کربلا منزلگاه همه‌ی کسانی است که تازیانه‌ی جور و شرک زمانه بر گُرده‌هایشان زخم نهاده و قبله‌گاه تمام انسان‌های آزاده‌ای است که تقدیر جهان را حرکت به سوی نور و روشنی و قیام علیه ظلمت و تاریکی می‌دانند و بر این حقیقت ایمان دارند که میراث حکومت جهان، عاقبت متعلق به حکومت صالحان و اولیاء راستین الهی خواهد بود و حاکمیت طاغوت که اینک بر بخش‌های عمده‌ای از جهان سیطره دارد، از صفحه‌ی روزگار رخت برخواهد بست.
اینک با قلبی مالامال از غم و اندوه، در سوگ سید و سالار شهیدان و یاران با وفایش، فرا رسیدن ماه محرم الحرام را به مردم شریف و ولایتمدار لارستان و همه عاشقان سید و سالار شهیدان حضرت أباعبدالله الحسین (ع) تسلیت و تعزیت عرض می نمایم، با این امید که عزاداری همه رهروان راستین آن حضرت، مورد قبول درگاه ایزدمنّان واقع گردد.

محمدرضا قنبرنژاد

شهردار لار


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان