میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۱۲ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۶:۰۳ ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 836 بازدید

پیام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی لارستان به مناسبت ۱۴ و ۱۵ خرداد

پیام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی لارستان به مناسبت ۱۴ و ۱۵ خرداد

امام خمینی بزرگمردی بود که عمر خود را در راه اعتلای کلمه توحید و برپایی حکومت حقه اسلام مصروف ساخت

در آستانه بیست و هشتمین سالگرد رحلت بنیانگذار جمهوری اسلامی، امام خمینی (س) و نیز پنجاه و چهارمین سالگرد قیام خونین پانزده خرداد، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی لارستان با مدیریت امام جمعه لار پیامی صادر کرد. متن این پیام به شرح زیر است:


بسم الله الرحمن الرحیم

چهاردهم خردادماه یاد‌آور حادثه جانگداز رحلت معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (رحمة‌الله علیه) است. آن بزرگمرد تاریخ که همچون اجداد طاهرینش به نبرد با نمرودها، فرعون‌ها، قارون‌ها و ابوجهل‌ها رفت و طاغوت‌های زمان را به زبونی کشاند. همان بزرگمردی که عمر شریف خود را در راه اعتلای کلمه توحید و احیای اسلام ناب محمدی (ص) و برپایی حکومت حقه اسلام مصروف ساخت و در این راه در برابر ناملایمات روزگار و ستم زورمداران ایستادگی کرد. امام ما اندیشمندی ژرف بین، عالمی روشن ضمیر، استاد اخلاقی کم نظیر و رهبری بصیر بود که توانست پس از قرن‌ها، اسلام را حیات تازه و عزّتی کم‌نظیر بخشد و شرف و آبرو را به مسلمانان بازگرداند. از نخستین روزهای سال ۴۲ تا قیام خونین پانزدهم خرداد همان سال خطابه‌های آتشین و عزم آهنین آن مرد، دل‌های مشتاق مبارزه را رهنمون ساخت و شعله قیام، پرفروغ شد. از این رو بزرگداشت پانزدهم خرداد- که امام ما آن را برای همیشه عزای عمومی اعلام کرد- اهمیت ویژه‌‌ای دارد.

اکنون که بیست و هشت سال از رحلت امام عزیز می‌گذرد و نهال پر برکت انقلاب اسلامی به درختی مستحکم و پرثمر تبدیل شده است، نیاز به بررسی ابعاد مختلف اندیشه‌های آن مرد متعالی بیشتر احساس می‌شود؛ پیشرفت‌های چشمگیر علمی و اقتصادی و پیشتازی ملت ایران در عرصه‌های گوناگون علمی، همه و همه به برکت نصایح خردمندانه و رهبری عالمانه آن مرد حکیم است.

وظیفه امروز همه ما، پیروی از راه امام خمینی (ره) و شهیدان انقلاب اسلامی، حفظ ایستادگی و همبستگی در برابر دشمنان، تداوم سیاست‌های استکبارستیزی و تلاش در عرصه‌های فرهنگی و اقتصادی (تولید و اشتغال) با حفظ عزم ملّی و مدیریت جهادی است. این همه با ایمان عمیق به اصل مترقّی ولایت فقیه و تبعیّت محض از رهنمودهای حکیمانه حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای (مد ظله العالی) حاصل می‌شود. امری که ملت شریف ایران همواره برآن استوار بوده‌اند و آن را به جهانیان نشان داده‌اند.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی لارستان ضمن گرامیداشت سالروز رحلت امام خمینی (ره) و قیام پانزدهم خرداد ماه ۴۲، شما مردم شریف لارستان را به شرکت پرشور در مراسم گرامیداشت امام عزیز و قیام ۱۵ خرداد دعوت می‌نماید.

و السلام علیکم و رحمه الله و برکاته

 


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان