میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۳:۴۰ ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 245 بازدید

پیام فرماندار ویژه لارستان به مناسبت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی

پیام فرماندار ویژه لارستان به مناسبت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی

معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان در پیامی، فرا رسیدن ۲۷ اردیبهشت روز ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه لارستان، متن پیام جلیل حسنی به این شرح است:

***
بسم الله الرحمن الرحیم

 ۲۷ اردیبهشت یادآور زحمات و تلاش‌های صادقانه سختکوشان عرصه ارتباطات و روابط عمومی است. روز ارج نهادن به خدمات و مجاهدت‌های ارزشمند انسان‌هایی است که با تمام وجود و با عشق و محبت در مسیر ایفای رسالت خطیر اطلاع رسانی و تنویر افکار عمومی گام بر می‌دارند.
بی گمان؛ روابط عمومی حرفه ای و هوشمند به عنوان اصلی ترین حلقه ارتباط بین مدیران، کارکنان و مردم، مسئولیت خطیری در فرآیند دسترسی سازمان به اطلاعات برای تصمیم گیری و تصمیم سازی و افزایش مشارکت مردم دارد، به همین دلیل توجه ویژه به روابط عمومی، به عنوان نهادی که می تواند به صورت نظام مند، برنامه ریزی شده و سنجیده در جهت ایجاد، حفظ و گسترشِ تعامل و تفاهم با جامعه و ارتقاء سازمان در ارائه خدمات اقدام کند، بسیار حائز اهمیت است.

اينجانب بر خود لازم دانسته فرا رسیدن ۲۷ اردیبهشت روز «ارتباطات و روابط عمومی»؛ را به تمامی دست‌اندرکاران و مشعل‌داران فروزان توسعه ارتباطات و مسئولین و کارشناسان فعال و پرتلاش روابط عمومی ادارات، نهادها، ارگانها، سازمانها،دانشگاهها، بخشداری ها، شهرداری ها، بانکها و موسسات سراسر منطقه لارستان بزرگ تبریک و تهنیت عرض نموده و از خدمات ارزشمند و كوشش خردمندانه همه آنها كه در جهت ایفای رسالت خطیر اطلاع رسانی و تنویر افکار عمومی و تسهیل خدمت رسانی به مردم گام بر می‌دارند، تقدير و تشکر نمایم.

انتظار می رود بیش از گذشته از ظرفیت روابط عمومی دستگاه ها در جهت سیاست گذاری و برنامه ریزی، تعامل و ارتباط مستقیم و نزدیک با مردم، افزایش اعتماد و امیدواری در جامعه بهره برداری کنند و در راستای تجهیز،حمایت و ارتقای سطح و توان حوزه ارتباطات و روابط عمومی در سازمان کوشا بوده و قدم های عینی، عملی و موثری بردارند.

جلیل حسنی/ معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان