میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در2 فوریه 2017 ساعت 4:39 ق.ظ سرویس:برگزیده ها یک دیدگاه 596 بازدید

پیام مجمع اصلاح طلبان لارستان به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب

22wپیام مجمع اصلاح طلبان لارستان به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب

مجمع اصلاح طلبان و اعتدال گرایان لارستان، خنج و گراش به مناسبت فرارسیدن سالگرد دهه فجر انقلاب اسلامی پیامی منتشر کرده است که در ادامه می خوانید:

***

بسمه تعالی

فرا رسیدن سی و نهمین دهه فجر انقلاب اسلامی ایران همچون سالیان گذشته یادآور همت بلند مردمی آگاه، آزاد اندیش و آرمان خواه است که استبداد، تمرکز قدرت، فساد داخلی و سرسپردگی خارجی رژیم ستم شاهی را تاب نیاوردند و همراه با امام خود انقلاب مردمی و اسلامی بهمن ۵۷ را رقم زدند. انقلابی با آرمان های متعالی و مبتنی بر تعالیم اسلام و متکی بر اراده و خواست اکثریت مردم.

دهه فجر امسال اما در غیاب یار دیرین بنیانگذار جمهوری اسلامی و شناسنامه انقلاب حضرت آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی و البته در غم شهدای قهرمان آتشنشان، حال و هوایی متفاوت دارد و از منظری فرصتی برای قدردانی از انسان های بزرگی که زندگی و جان خود را برای اعتلای بیشتر کشور و مردم تقدیم کردند.

مجمع اصلاح طلبان و اعتدال گرایان لارستان، خنج و گراش نیز در این ایام مبارک ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدای انقلاب، جنگ تحمیلی و دیگر عرصه های خدمت و درود به روح بزرگ معمار انقلاب برای خدمتگزاران انقلاب اسلامی آرزوی توفیق روزافزون و برای ملت ایران خصوصا مردم شریف لارستان، خنج و گراش از خداوند منان سرافرازی و موفقیت مسئلت می نماید.

مجمع اصلاح طلبان و اعتدال گرایان لارستان، خنج و گراش


1 نظر

  1. ناشناس گفت:

    0

    0

    مهمترین دست آورد انقلاب همین امر است که در طول این سال های بعد از انقلاب مرتب ایمان و تقوا و اعتقاد مردم نسبت به دین و اسلام زیاد شده

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان