میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در31 می 2019 ساعت 1:30 ق.ظ سرویس:برگزیده ها, شهر و شهروند بدون دیدگاه 237 بازدید

پیام مشترک شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر لار به مناسبت روز جهانی قدس

پیام مشترک شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر لار به مناسبت روز جهانی قدس

به گزارش روابط عمومی شهرداری لار؛ همزمان با فرا رسیدن آخرین جمعه ماه مبارک رمضان که به فرموده معمار کبیر انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی(ره) روز قدس نام گرفته است، محمدرضا قنبرنژاد شهردار لار و رحیم بیژنی رئیس شورای اسلامی شهر لار، پیام مشترکی صادر نمودند. در این پیام آمده است:

روز قدس، روز تجلی دفاع از آزادی و حقوق مسلمانان بی دفاع فلسطین، روز استقامت، سرافرازی، عدالتخواهی و اتحاد دنیای اسلام است.

روز قدس روز اتحاد و یکپارچگی مسلمانان عالم علیه جبهه کفر و الحاد و ظلم و اشغالگری است، روز برائت و اعلام نفرت مسلمانان و آزادگان جهان از رژیم اشغالگر قدس و حامی بزرگ آن شیطان بزرگ است.

در روز قدس پیوند انقلاب اسلامی مسلمانان جهان و مقاومت در برابر اسرائیل و آمریکا برقرار می شود.

ملت همیشه در صحنه ایران و مردم فهیم و سرافراز شهرستان لارستان به نشانه سرکوبی ستم و در حمایت از آرمان‌های معمار کبیر انقلاب اسلامی و مقام معظم رهبری و با همراهی مراجع عالیقدر، عالمان و مسئولان، امسال نیز در راهپیمایی روز قدس، سنگ‌تمام خواهند گذاشت و برائت خود را از جرثومه‌های فساد سیاسی، اقتصادی و فرهنگی در زمین اعلام خواهند نمود.

اینجانبان به نوبه خود از مردم فهیم و مومن شهرستان لارستان به ویژه خانواده بزرگوار شهدا، جانبازان، ایثارگران، جامعه مدرسین و دانشجویان، ورزشکاران وهمه اقشار دعوت می نماییم همگام با آحاد ملت با حضوری گسترده در این راهپیمایی بار دیگر همبستگی، صلابت و بیداری اسلامی را به جهانیان نشان دهند.

محمد رضا قنبرنژاد شهردار لار

رحیم بیژنی رئیس شورای اسلامی شهر لار


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان